Новини

Call of Duty: Mobile стала повністю безкоштовною для абонентів Київстар

Обговорення
Call of Duty: Mobile

З 18 жовтня 2019 року абоненти Київстар можуть грати онлайн у популярну мобільну гру Call of Duty: Mobile безлімітно, тобто без списання мегабайтів із пакета послуг. Скористатися безлімом до 30 листопада зможуть всі абоненти передплати та контракту незалежно від тарифного плану.


А з 1 грудня Call of Duty: Mobile стане частиною сервісу «Ігри без обмежень», завдяки якому  популярними мобільними іграми та сервісами без тарифікації мобільного інтернету можуть користуватися абоненти Київстару у тарифах «Спілкування без меж»*, «Розваги без меж» та «Відео без меж».

Call of Duty: Mobile

«Наша мета – бути кращим мобільним оператором для геймерів. Для них ми пропонуємо безлім до популярних ігор та сервісів, запускаємо спільні продукти з ігровими компаніями та підтримуємо український кіберспорт. А від сьогодні всі наші клієнти можуть безлімітно грати в нову популярну гру Call of Duty: Mobile, яка за короткий проміжок часу побила рекорд за кількістю завантажень у всьому світі» – коментує Павло Даніман, директор з маркетингу Київстар. 

Call of Duty: Mobile – популярна безкоштовна мобільна гра у жанрі шутеру, що доступна для смартфонів на платформах Android та iOS. Лише за один тиждень з моменту випуску, гра встановила світовий рекорд із кількості завантажень – більше 100 млн. Такі дані у своєму дослідженні наводить ресурс Sensor Tower. Завантажити гру на смартфон можна за посиланнями з Google Play та App Store

Наш канал в Telegram та сторінки на Facebook, Instagram та Twitter - це зручний спосіб відстежувати нові матеріали на сайті. З картинками, розширеними описами і без реклами.

Samsung Galaxy S11 виправить головну ваду S10

В минуле

Xiaomi вже працює над MIUI 12: відома орієнтовна дата анонсу

В майбутнє

Також буде цікаво


Перш ніж залишити коментар, будь ласка, ознайомтеся з правилами сайту. Залишаючи коментар, ви підтверджуєте вашу згоду з даними правилами і усвідомлюєте можливу відповідальність за їх порушення.