Новини

Чим дешевий iPhone 12 відрізняється від дорогого iPhone 12 Pro

Ще місяця не минуло з тих пір, як компанія Apple представила нові смартфони iPhone 11 і iPhone 11 Pro, а в мережі вже почали з’являтися чутки про наступне покоління.

Ресурс PhoneArena поділився інформацією про можливу різниці між умовно недорогим iPhone 12 і флагманськими моделями iPhone 12 Pro, чий анонс повинен відбутися в 2020 році.

З наступного року всі три моделі iPhone повинні отримати панелі OLED, так що одна з основних відмінностей між iPhone 11 і iPhone 11 Pro пропадає. Однак не всі панелі OLED однакові і старші моделі отримають підвищені частоти – до 120 Гц. 

iPhone 12

Також очікується новий дизайн без «чубчика» і з металевою рамкою в стилі iPhone 4. Останнє якраз може виявитися «ексклюзивом» для серії Pro. Ще одне нововведення для старших моделей – перехід з фірмового роз’єму Lightning на більш стандартний USB Type-C. Зворотня зарядка очікувалася на iPhone вже в 2019 році , але насправді з’явиться в iPhone 12 Pro, тоді як звичайний iPhone не отримає її ще покоління або два. Також iPhone 12 Pro отримають підтримку стільникових мереж п’ятого покоління 5G. А ось на появу підтримки стилуса Apple Pencil сподіватися не варто. 


Читай нас в Google News | Telegram | Facebook | Twitter


Back to top button