Київстар запустив рідкісний тарифний план, у якого немає аналогів

Зараз на головній

Кожна телекомунікаційна компанія в Україні прагне до того, щоб її фірмові послуги використовувало як можна більш широке коло людей, а для цього впроваджуються різні нововведення. Одним з найбільших в країні стільникових операторів є «Київстар», який намагається робити все заради того, щоб заробляти якомога більше грошей. Заради цього компанія знову і знову і впроваджує різні нововведення, а не так давно вона запустила рідкісний тарифний план, у якого немає аналогів, принаймні на території України точно.


В рамках тарифного плану, який вже доступний для підключення всім українцям, абонент отримує 120 хвилин дзвінків на будь-які українські номери, 100 повідомлень SMS по всій Україні за 3 грн. на день, а також 12000 МБ мобільного інтернету на максимальній швидкості в мережах 2G, 3G і 4G LTE, а досягати вона може величезного значення в цілих 1000 Мбіт / с. Такий пропускної здатності виявиться досить для будь-яких цілей і потреб, а після використання даного пакета безкоштовно включиться повний безліміт, але вже на швидкості до 64 Кбіт / с, тобто на багаторазово більш низькою. Всі ці пакети можливостей надаються заново кожні 4 тижні, і кожні чотири тижня всі невикористані згорають, але потім відразу ж надаються заново в повному обсязі.

Київстар

Але головною фішкою тарифу, яку більше не пропоную жодний мобільний оператор в Україні, являється повністю безлімітний домашній інтернет на швидкості 100 Мбіт/секунду. Весь цей набір можливостей пропонує тариф від Київстар під назвою “Все разом базовий”, який зараз можна підключити на акційних умовах, за 150 гривень на місяць,  після чого вартість складе 200 гривень раз в чотири тижні.

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter

22,084Фанитак
496Читачіслідувати
14,300Глядачіпідписуватися

Останні новини

Колектори назвали тип боржників, з якими вони бояться працювати

Представник колекторської компанії, який захотів залишитися анонімним, заявив, що існує вид боржників, з якими бояться працювати навіть досвідчені «вибивателі...

Більше схожих статей