Новини

Redmi Note 8 Pro вже можна купити в Україні

Як і очікувалося , буквально тільки що в рамках спеціального заходу Xiaomi представила в Україні довгоочікуваний бюджетний смартфон Redmi Note 8 Pro з 64-мегапіксельною квадрокамерою, який два тижні тому почав продаватися в Європі після початкового дебюту в Китаї в кінці серпня .

Знову приводити характеристики Redmi Note 8 Pro особливого сенсу немає, ми дуже детально розповідали про цю модель в нашому анонсі, а потім повторювали безліч разів. Проте, ще раз наведемо деякі особливо показові слайди презентації.

Продажі Redmi Note 8 Pro в українському роздробі стартують вже завтра, 9 жовтня. Базова версія Redmi Note 8 Pro з 64 ГБ вбудованої флеш-пам’яті оцінена в 6999 грн, а версія з подвоєним об’ємом флеш-пам’яті – 7799 грнОперативної пам’яті в обох випадках 6 ГБ. І хоча продажі офіційно стартують лише у середу, більшість ретейлерів вже почали прийом замовлень, а завтра вже починаються відправки.

Redmi Note 8 Pro купити

Для порівняння, вартість Redmi Note 8 Pro в Європі становить 259 євро і 269 євро відповідно.

В Україні смартфон Redmi Note 8 Pro буде пропонуватися в трьох кольорах корпусу – чорному, зеленому та білому з градієнтним переливом.

На жаль, більш доступний Redmi Note 8 сьогодні не показали, зате анонсували Redmi 8.

Джерело: ITC


Читай нас в Google News | Telegram | Facebook | Twitter


Back to top button