Redmi K30
Обговорення

Перевірений мережевий інформатор мукул Шарма (Mukul Sharma), який регулярно публікує достовірні відомості про новинки індустрії мобільних пристроїв, нагадав про швидкий анонс смартфона Realme X50 5G. Останній є прямим конкурентом Redmi K30 5G, який надходить в продаж завтра і планує виявитися найдешевшим 5G-смартфоном на ринку. Як мінімум, до виходу Realme X50 5G.


Джерело повідомило, що крім стандартної версії Realme X50 5G в продаж надійде спеціальне видання Master Edition. У минулому році виробник вже випускав подібні видання своїх смартфонів, вони відрізнялися спеціальним оформленням задньої панелі і збільшеним об’ємом пам’яті.

Realme X50 5G

Також було підтверджено, що смартфон Realme X50 5G з коробки буде працювати під управлінням нової фірмової оболонки, яка була створена на базі Color OS і Android 10.

Realme X50 5G оснащений однокристальною системою Snapdragon 765G, екраном AMOLED діагоналлю 6,44 дюйма, акумулятором ємністю 4500 мА · год і квадрокамерою з головним датчиком Sony IMX686 роздільною 60 Мп. Фронтальна камера буде подвійною і врізаною в кут екрану.

Офіційний анонс новинки відбудеться вже завтра, 7 січня.

Наш канал в Telegram та сторінки на Facebook, Instagram та Twitter - це зручний спосіб відстежувати нові матеріали на сайті. З картинками, розширеними описами і без реклами.

Новий розумний годинник вміє робити ЕКГ медичного рівня і виявляти апное

В минуле

Китайці винайшли смартфон з бічною селфі-камерою

В майбутнє

Також буде цікаво