Новини

Головний конкурент Redmi K30 отримає ще потужнішу версію

Перевірений мережевий інформатор мукул Шарма (Mukul Sharma), який регулярно публікує достовірні відомості про новинки індустрії мобільних пристроїв, нагадав про швидкий анонс смартфона Realme X50 5G. Останній є прямим конкурентом Redmi K30 5G, який надходить в продаж завтра і планує виявитися найдешевшим 5G-смартфоном на ринку. Як мінімум, до виходу Realme X50 5G.


Джерело повідомило, що крім стандартної версії Realme X50 5G в продаж надійде спеціальне видання Master Edition. У минулому році виробник вже випускав подібні видання своїх смартфонів, вони відрізнялися спеціальним оформленням задньої панелі і збільшеним об’ємом пам’яті.

Realme X50 5G

Також було підтверджено, що смартфон Realme X50 5G з коробки буде працювати під управлінням нової фірмової оболонки, яка була створена на базі Color OS і Android 10.

Realme X50 5G оснащений однокристальною системою Snapdragon 765G, екраном AMOLED діагоналлю 6,44 дюйма, акумулятором ємністю 4500 мА · год і квадрокамерою з головним датчиком Sony IMX686 роздільною 60 Мп. Фронтальна камера буде подвійною і врізаною в кут екрану.

Офіційний анонс новинки відбудеться вже завтра, 7 січня.

Back to top button