Новини

PlayStation 5 вартістю понад 500 євро показали на “правильних” фото

Обговорення
PlayStation 5

Сьогодні компанія Sony коротко анонсувала свою наступну ігрову приставку PlayStation 5 , підтвердивши назву і термін виходу – кінець 2020 року. Поки офіційних зображень немає і доводиться задовольнятися рендерами, виконаними на основі описів і патенту.


Голландський ресурс LetsGoDigital опублікував підбірку таких рукотворних зображень прототипу Sony PlayStation 5 Dev Kit, призначеного для розробників. Вони тепер виконані в правильній колірній гамі, її підтвердив розробник ігор.

PlayStation 5

Минулого тижня інформатор злив ресурсу Gizmodo дві фотографії , які той не зміг опублікувати через вимоги конфіденційності. Однак надав детальний опис.

PlayStation 5

Відзначимо, що споживча версія PlayStation 5 може сильно відрізнятися за зовнішнім виглядом від того, що компанія надає розробникам. Цікаво, що п’ять кнопок на передній панелі, на ділі виявилися трьома кнопками і двома світлодіодами.

PlayStation 5

Імовірно, ціна Sony PS5 виявиться більшою ніж у попередника на момент старту продажів і складе не менше 500 євро. Приставка отримає підтримку ігор в розширенні 8K і стане першою PlayStation з вбудованим твердотілим накопичувачем, що має додатково прискорити роботу.

PlayStation 5 PlayStation 5

Наш канал в Telegram та сторінки на Facebook, Instagram та Twitter - це зручний спосіб відстежувати нові матеріали на сайті. А Google News доставить наші новини прямо в смартфон

Windows 10 прийшов кінець? Розбираємось в ситуації

В минуле

Redmi Note 8 Pro вже можна купити в Україні

В майбутнє

Також буде цікаво