PlayStation 5 вартістю понад 500 євро показали на “правильних” фото

Зараз на головній

Сьогодні компанія Sony коротко анонсувала свою наступну ігрову приставку PlayStation 5 , підтвердивши назву і термін виходу – кінець 2020 року. Поки офіційних зображень немає і доводиться задовольнятися рендерами, виконаними на основі описів і патенту.


Голландський ресурс LetsGoDigital опублікував підбірку таких рукотворних зображень прототипу Sony PlayStation 5 Dev Kit, призначеного для розробників. Вони тепер виконані в правильній колірній гамі, її підтвердив розробник ігор.

PlayStation 5

Минулого тижня інформатор злив ресурсу Gizmodo дві фотографії , які той не зміг опублікувати через вимоги конфіденційності. Однак надав детальний опис.

PlayStation 5

Відзначимо, що споживча версія PlayStation 5 може сильно відрізнятися за зовнішнім виглядом від того, що компанія надає розробникам. Цікаво, що п’ять кнопок на передній панелі, на ділі виявилися трьома кнопками і двома світлодіодами.

PlayStation 5

Імовірно, ціна Sony PS5 виявиться більшою ніж у попередника на момент старту продажів і складе не менше 500 євро. Приставка отримає підтримку ігор в розширенні 8K і стане першою PlayStation з вбудованим твердотілим накопичувачем, що має додатково прискорити роботу.

PlayStation 5 PlayStation 5

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter

22,968Фанитак
508Читачіслідувати
14,300Глядачіпідписуватися

Останні новини

Більше схожих статей