Новини

PlayStation 5 вартістю понад 500 євро показали на “правильних” фото

Сьогодні компанія Sony коротко анонсувала свою наступну ігрову приставку PlayStation 5 , підтвердивши назву і термін виходу – кінець 2020 року. Поки офіційних зображень немає і доводиться задовольнятися рендерами, виконаними на основі описів і патенту.

Голландський ресурс LetsGoDigital опублікував підбірку таких рукотворних зображень прототипу Sony PlayStation 5 Dev Kit, призначеного для розробників. Вони тепер виконані в правильній колірній гамі, її підтвердив розробник ігор.

PlayStation 5

Минулого тижня інформатор злив ресурсу Gizmodo дві фотографії , які той не зміг опублікувати через вимоги конфіденційності. Однак надав детальний опис.

PlayStation 5

Відзначимо, що споживча версія PlayStation 5 може сильно відрізнятися за зовнішнім виглядом від того, що компанія надає розробникам. Цікаво, що п’ять кнопок на передній панелі, на ділі виявилися трьома кнопками і двома світлодіодами.

PlayStation 5

Імовірно, ціна Sony PS5 виявиться більшою ніж у попередника на момент старту продажів і складе не менше 500 євро. Приставка отримає підтримку ігор в розширенні 8K і стане першою PlayStation з вбудованим твердотілим накопичувачем, що має додатково прискорити роботу.

PlayStation 5 PlayStation 5


Читай нас в Google News | Telegram | Facebook | Twitter


Back to top button