Новини

Google буде відмічати геймерські смартфони

Мобільні ігри – величезний ринок. Так, тут мало проектів, які можна порівняти хоча б частково з повноцінними іграми на ПК і консолях, але зате тут є інші переваги як для геймерів, так і для розробників. Свіжі рекорди Mario Kart Tour і Call of Duty: Mobile відмінно демонструють можливості ринку.  

Тому не дивно, що Apple запустила сервіс Arcade. І не дивно, що Google теж хоче якось розвивати цей напрям. Її сервіс Play Pass в цьому питанні для Arcade не конкурент, але пошуковий гігант вирішив зайти з іншого боку.

Компанія має намір впровадити програму сертифікації для ігрових смартфонів з Android. Вона включатиме ряд вимог, яким повинен відповідати ігровий смартфон. Звичайно, ігровим в цілому можна назвати будь-який досить продуктивний апарат, але є окремий сегмент геймерських смартфонів, і там вимог вже більше.

Сертифікація допоможе зробити пристрої більш «передбачуваними» для розробників, щоб ті не переживали про те, як буде вести себе смартфон в тій чи іншій грі.

Зокрема, для проходження сертифікації смартфон повинен підтримувати API Vulkan 1.1, пройти тести на сумісність з останніми версіями OpenGL ES / Vulkan, а також виконати ряд інших вимог, пов’язаних з Choreographer і SurfaceFlinger. Крім того, геймерський смартфон повинен бути здатним виділяти з додатком (в першу чергу грі) до 2,3 ГБ оперативної пам’яті до того, як додаток буде вивантажено з ОЗУ.


Читай нас в Google News | Telegram | Facebook | Twitter


Back to top button