Новини

Китайські смартфони зможуть обмінюватись файлами без інтернету

Власники смартфонів найбільших китайських брендів зможуть простіше обмінюватися файлами. Oppo, Vivo, Xiaomi оголосили про готовність технології під назвою Peer-to-Peer transmission, пише Telecoms .


Нове рішення проходило тестування останні місяці. Воно повинно надати користувачам технологію швидкої передачі даних безпосередньо між пристроями цих марок. При цьому швидкість передачі повинна скласти близько 20 МБ / сек.

Основою Peer-to-Peer transmission стали присутні в кожному смартфоні Bluetooth і Wi-Fi. Перший використовується для створення зв’язку між двома пристроями. Другий – для швидкої передачі даних на основі Wi-Fi Direct. Для користувачів це буде виглядати як додаткова опція в меню передачі.

Перші смартфони з підтримкою нової технології обміну інформацією очікуються на виставці MWC 2020 року, яка пройде в лютому.

Oppo, Vivo, Xiaomi входять в топ-5 найбільших китайських брендів. Їх випереджає лише Huawei з часткою 40% на китайському ринку, за даними Counterpoint. Vivo, Oppo, Xiaomi займають відповідно 19%, 18% і 8%. За ними слід Apple з показником 8%.

Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та TwitterНовини по темі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button