Новини

Китайські смартфони зможуть обмінюватись файлами без інтернету

Обговорення
Oppo A9
Oppo A9

Власники смартфонів найбільших китайських брендів зможуть простіше обмінюватися файлами. Oppo, Vivo, Xiaomi оголосили про готовність технології під назвою Peer-to-Peer transmission, пише Telecoms .


Нове рішення проходило тестування останні місяці. Воно повинно надати користувачам технологію швидкої передачі даних безпосередньо між пристроями цих марок. При цьому швидкість передачі повинна скласти близько 20 МБ / сек.

Основою Peer-to-Peer transmission стали присутні в кожному смартфоні Bluetooth і Wi-Fi. Перший використовується для створення зв’язку між двома пристроями. Другий – для швидкої передачі даних на основі Wi-Fi Direct. Для користувачів це буде виглядати як додаткова опція в меню передачі.

Перші смартфони з підтримкою нової технології обміну інформацією очікуються на виставці MWC 2020 року, яка пройде в лютому.

Oppo, Vivo, Xiaomi входять в топ-5 найбільших китайських брендів. Їх випереджає лише Huawei з часткою 40% на китайському ринку, за даними Counterpoint. Vivo, Oppo, Xiaomi займають відповідно 19%, 18% і 8%. За ними слід Apple з показником 8%.

Наш канал в Telegram та сторінки на Facebook, Instagram та Twitter - це зручний спосіб відстежувати нові матеріали на сайті. А Google News доставить наші новини прямо в смартфон

Популярний месенджер отримав пакет цікавих фішок

В минуле

Система штучного інтелекту від Google діагностує рак ефективніше 6 лікарів

В майбутнє

Також буде цікаво