Новини

Безкоштовна Call of Duty Mobile користується неабиякою популярністю

Обговорення
Call of Duty Mobile

Мобільна Call of Duty показала непоганий старт: гру завантажили 3 млн разів за перші пару годин після релізу і 20 млн раз – за перші 48 годин. Про це повідомило агентство Sensor Tower – в статистиці враховані дані з усіх регіонів і платформ.


Найбільша частина завантажень припала на Індію – 14% від загального числа встановлених додатків. Користувачі з США посіли дев’яте місце за кількістю скачувань (9%). Представники Sensor Tower відзначили, що за той же 48-годинний період гра принесла творцям понад два мільйони доларів. Шутер поширюється безкоштовно, але в ньому є як внутрішній магазин, так і Бойовий пропуск, повну версію якого можна придбати тільки за реальні гроші.

Бойовик Call of Duty Mobile вийшов  1 жовтня на Android і iOS. Незважаючи на вражаючі результати, шутеру ще далеко до мобільної версії Mario Kart, яка вийшла 25 вересня. Гонка досягла позначки в 20 млн  завантажень  вже в день релізу.

Наш канал в Telegram та сторінки на Facebook, Instagram та Twitter - це зручний спосіб відстежувати нові матеріали на сайті. А Google News доставить наші новини прямо в смартфон

Київстар запустив унікальний для України тарифний план

В минуле

Huawei Mate 30 та версію Pro вже продають за межами Китаю

В майбутнє

Також буде цікаво