Новини

Xiaomi Mi Band 4 різко впав в ціні через курс долара

Якщо ще п’ять років тому різного роду спортивні браслети здавалися чимось дивним, дорогим і непотрібним, то тепер, зараз, все зовсім інакше. Величезний внесок в це зробили китайські бренди, тому що, по суті, лише такі зараз випускають дійсно круті моделі, які володіють хорошим співвідношенням ціни і якості, широкими функціональними можливостями і стильним зовнішнім виглядом. Одним з кращих на ринку є Xiaomi Mi Band 4, у якого є ціла маса різних переваг. Цей трекер був запущений в продаж в червні 2019 року, тобто більш ніж три місяці тому, і за цей термін він впав в ціні на міжнародному ринку майже в два рази.

На території Китаю всім бажаючим цей фітнес-трекер пропонують купити за 169 юанів (700 гривень), тобто за вкрай низькою ціною. Проте, коли даний наручний гаджет надійшов на полиці магазинів в Україні, за нього почали просити 1399 гривень. Виходить, що з українців попросили за такий спортивний браслет майже вдвічі більше, ніж з китайців. Проте, на радість покупців, ситуація за останній час дуже сильно змінилася в кращу сторону, завдяки чому тепер всі бажаючі можуть без будь-яких труднощів купити Xiaomi Mi Band 4 за зниженою вартістю, так як цей трекер вражаючи впав в ціні за останні кілька тижнів, причому не останню роль в цьому зіграло стрімке падіння долара.

Ціни в офіційних магазинах

Видання GSMinfo провело дослідження і з’ясувало, що тепер придбати даний фітнес-браслет можна менше ніж за 700 гривень. Приблизно за такою ціною даний гаджет продають десятки магазинів по всій Україні, причому оплата товару відбувається в момент його отримання, а не заздалегідь. У деяких магазинах також пропонують купить ремінці різних кольорів, проте при покупці таких варто уточнювати, оригінальні вони чи ні, так як у випадку зі сторонніми велика ймовірність нарватися на низьку якість виконання, а це може негативно позначитися на здоров’ї.

Xiaomi Mi Band 4 ціна

Xiaomi Mi Band 4 у неофіціалів

Проте особливо сильно цей гаджет здешевів в продавців на OLX. На даний момент без особливих проблем цей гаджет можна придбати за 600-650 гривень. Мова йде про китайську версію, яка, втім, практично нічим не відрізняється від версії Global, хіба що української мови не буде з коробки.

Xiaomi Mi Band 4 на OLX
Xiaomi Mi Band 4 на OLX

Трішки характеристик

Сам спортивний браслет оснащений 0,95-дюймовим кольоровим OLED-екраном з сенсорним управлінням, акумуляторною батареєю ємністю 135 мАг, а також модулем Bluetooth 5.0 LE з радіусом роботи в 50 метрів. За рахунок акумулятора трекер працює на одному заряді до 20 діб, а його підзарядка займає, в середньому, півтори години. За допомогою Xiaomi Mi Band 4 можна цілодобово стежити за пульсом, відстежувати якість сну і фізичну активність, отримувати повідомлення з телефону, керувати відтворенням музики, використовувати різні тренування для десятків видів спорту, а також здійснювати цілу масу інших дій. Все це тепер доступно кожному, тому що своїх грошей цей наручний гаджет абсолютно точно варто, а значить його можна сміливо купувати.


Читай нас в Google News | Telegram | Facebook | Twitter


Back to top button