Новини

Redmi Note 8: бюджетник з квадро-камерою прямує в Європу

Інтрига навколо загадкового тізера Xiaomi розкручувалася вчора весь вечір. А тепер компанія офіційно підтвердила, що мова йде про смартфон Redmi Note 8. 

Ряд індійських джерел стверджували, що Xiaomi рекламує модель Redmi Note 8T , яка являє собою щось середнє між Redmi Note 8 і Redmi Note 8 Pro. Однак на новому офіційному постері в соціальній мережі Twitter чітко прописано назву «народного» смартфона з кадрокамерою – Redmi Note 8. 

Redmi Note 8

Європейських шанувальників бренду це навряд чи засмутить, оскільки початок продажів Redmi Note 8 гаряче очікується за межами Китаю. 

Відомий мережевий інформатор Xiaomishka також зробив свій внесок в зупинку поширення чуток про Redmi Note 8T. Він попросив своїх «індійських друзів» припинити публікувати новини про Redmi Note 8T, оскільки це не справжній пристрій і він не з’явиться на європейському ринку. Як доказ він опублікував фото роздрібної коробки Redmi Note 8. 

Redmi Note 8

Міжнародний реліз Redmi Note 8 очікувався до кінця вересня, але надії не виправдалися. Смартфон отримав екран діагоналлю 6,3 дюйма, 48-мегапіксельну квадро камеру, однокристальну систему Snapdragon 665, акумулятор на 4000 мА • год і інфрачервоний порт. У Китаї ціна на Redmi Note 8 стартує від 140 доларів.

Redmi Note 8

Найближчий захід Xiaomi очікується 24 жовтня.


Читай нас в Google News | Telegram | Facebook | Twitter


Back to top button