Новини

Xiaomi Redmi Note 8T отримає модуль безконтактних платежів

У мережі продовжують бродити чутки про розширення популярної лінійки смартфонів Redmi Note 8. Добре зарекомендувавший себе індійський інсайдер Судханшу Амбхоре (Sudhanshu Ambhore) на своїй сторінці в Twitter опублікував нові подробиці про модель Redmi Note 8T.

З чуток, її вихід очікується найближчим часом. Однак на думку інших джерел, Redmi Note 8T так і не побачить світ.

Раніше повідомлялося, що Redmi Note 8T стане копією смартфона Redmi Note 8 Pro за одним винятком – він оснований на однокристальній системі Qualcomm Snapdragon 730G, а не MediaTek Helio G90T. Судячи з нової інформації, модель являє собою щось середнє між Redmi Note 8 Pro і Redmi Note 8.

За даними джерела, Redmi Note 8T отримає модуль NFC – він є в Redmi Note 8 Pro і відсутній в Redmi Note 8. Також він буде пропонуватися у версії з 4 ГБ оперативної і 64 ГБ вбудованої флеш-пам’яті, яка є у Redmi Note 8 і відсутня у Redmi Note 8 Pro. Кольори запропонують наступні – білий, сірий і синій.

Найближчий захід Xiaomi очікується 24 жовтня. Можливо, це саме проXiaomi Redmi Note 8T повідомлялося в недавньому тізері компанії , принаймні, Судханшу Амбхоре вважає саме так.


Читай нас в Google News | Telegram | Facebook | Twitter


Back to top button