Новини

В Україні продаватимуться дві версії Redmi Note 8, одна урізана

Обговорення
Redmi Note 8 Pro

Індійський інсайдер Судханшу Амбхоре (Sudhanshu Ambhore) кілька годин тому на своїй сторінці в Twitter опублікував інформацію про європейську версії смартфона Redmi Note 8.


Пристрій має надійти в продаж в Україні в самий найближчий час, однак потенційні покупці повинні бути гранично уважні при виборі правильної версії.

Мережевий інформатор стверджує, що користувачам запропонують дві версії Redmi Note 8 – це якщо не враховувати доступні варіанти з різними наборами оперативної і незалежній пам’яті.

Йдеться про наявність в них модуля NFC для безконтактних платежів. Так ось, версія без модуля NFC в Європі нібито буде називатися Redmi Note 8, а старша версія, яка дозволить розраховуватися за покупки без готівки і кредитної карти, отримає назву Redmi Note 8T.

Redmi Note 8

Таким чином, версія про існування смартфона Redmi Note 8T, яку намагаються поховати інші джерела, продовжує жити.

Redmi Note 8

Втім, в Мережі поки що з’являються тільки фотографії упаковки глобальної версії Redmi Note 8, а фотографій Redmi Note 8T поки що ніхто не бачив.

Наш канал в Telegram та сторінки на Facebook, Instagram та Twitter - це зручний спосіб відстежувати нові матеріали на сайті. А Google News доставить наші новини прямо в смартфон

Xiaomi Mi Band 5 на голову розумніший четвертого покоління

В минуле

Sony Xperia 5 уже можна купити: в подарунок іде PlayStation 4

В майбутнє

Також буде цікаво