Новини

Дешевше тільки даром: Vodafone запустив дуже дешевий тариф

На ринку операторів мобільного зв’язку в України можна зустріти лише трьох великих учасників , і один з таких вирішив залучити якомога більше нових клієнтів шляхом запуску нового тарифного плану, у якого фактично немає конкурентів. Запропонувати такий всім українцям вирішив Vodafone, який просить за нього вкрай скромну суму грошей, в зв’язку з чим дешевше він може бути тільки даром. Це відмінна можливість отримати масу можливостей за мінімальною вартістю, тим більше що витрачати усі послуги, включені в нього, можна по всій країні без будь-яких складнощів, і це реальний факт, тобто ніякого обмеження по областях немає.

Щомісяця в рамках запущеного тарифного плану клієнт стільникового оператора Vodafone отримує 100 хвилин дзвінків на будь-які українські номери, в тому числі на міські. Крім пакету хвилин, тариф містить в собі 1 ГБ мобільного інтернету, який можна використовувати в мережах 2G, 3G та 4G.

Vodafone

В рамках тарифу Vodafone 4G smart XS, а саме так він називається, абоненту пропонується повний безліміт на дзвінки в середині мережі, смс пакет з 50 штук за 1,50 грн за день користування та дзвінки за кордон за ціною 5 грн. за 10 хвилин, проте в місяць можна використати не більше 10 таких пакетів.

Головною особливістю цього пакет є його ціна, за такий набір послуг Vodafone просить всього 30 гривень, що дуже мало. Нагадаємо, що в Київстар нові тарифи починаються з позначки в 75 гривень. У іншого конкурента – Lifecell, є ще дешевший тариф, проте він діє лише в деяких областях України. Але і у Vodafone не так все гладко, як хотілось би. Підключити тариф можуть лише абоненти, які отримали спеціальну смс-пропозицію. Також можливість підключення можна вияснити безпосередньо у оператора, завітавши в один з його магазинів, або зателефонувавши 111.


Читай нас в Google News | Telegram | Facebook | Twitter


Back to top button