Новини

Lifecell запустив “соціальний” тариф з рекордно низькою вартістю

Мабуть, важко знайти в Україні людину, яка не користуватися послугами якогось стільникового оператора, а таких в даний час на території України не так багато. Одним з найбільших і найвідоміших є Lifecell. Він робить все можливе для того, щоб якомога ширше коло людей користувався його послугами на постійній основі, хоча теж саме роблять і всі інші телекомунікаційні компанії в країні. Даний учасник «великої трійки» вважає за необхідне наростити чисельність своїх клієнтів в певних регіонах країни, для чого він запустив “соціальний” тарифний план вартістю всього 20 гривень.

Так-так, саме так мало за нього потрібно платити щомісяця, що робить його доступним абсолютно кожному. Це відмінна можливість скоротити свої витрати на оплату тарифного плану, можливостей якого вистачить дуже багатьом, причому можливо навіть з запасом. В рамках запущеного тарифу клієнт оператора щомісяця отримує 10 ГБ мобільного інтернету на максимальній швидкості до 100 Мбіт / с. Також надається повний безліміт на Facebook, Instagram, Twitter.

В іншому, в тарифний план включено 100 хвилин дзвінків на будь-які українські  номери, в тому числі на міські. Вартість SMS-повідомлення складає 25 копійок. Ніяких смс-пакетів не предбачено.

lifecell

Сам тарифний план називається «Залізна Двадцятка», а на таких вигідних умовах підключити його можуть мешканці таких населених пунктів України:

  • Західної України: Чернівці, Калуш, Кам’янець-Подільський, Тернопіль, Ужгород, Мукачеве та Рівне.
  • Південної України: Нова Каховка, Кропивницький, Олександрія (Кіропоградська обл.), Світловодськ, Первомайськ (Миколаївська обл.), Мелітополь, Бердянськ та Енергодар.
  •  Східної України: Нікополь, Павлоград, Краматорськ, Слов’янськ, Бахмут, Сєвєродонецьк, Мирноград, Покровськ, Лозова (Харьківська обл.), Ізюм, Лисичанськ, Рубіжне, Кременчук,
    Суми, Конотоп, Шостка та Лубни.

Поза межами зазначених міст 4-тижневий пакет послуг діє до кінця дня, коли був здійснений останній вихідний дзвінок в зоні його дії. З наступного дня перебування поза межами міста буде застосована
стандартна тарифікація: для дзвінків 60 коп./хв. на всі номери по Україні, 250 МБ Інтернету – 10 грн на 5 днів, 25 коп. за одне SMS-повідомлення. Щоб замовити наступний пакет послуг до закінчення
періоду дії попереднього, потрібно набрати комбінацію *700# та «Виклик».


Читай нас в Google News | Telegram | Facebook | Twitter


Back to top button