Новини

Київстар суттєво підняв вартість пакетів та змінив їх назви

Найбільший мобільний оператор країни «Київстар» (за кількістю абонентів) 1 жовтня представив нову тарифну сітку для своїх припейд-клієнтів. Старі тарифи, як раніше запевняли в прес-службі оператора , перенесуть в архів, але підключені до них абоненти ще якийсь час зможуть ними користуватися. Як довго – невідомо. Однак, як показує досвід, рано чи пізно архівні пакети закриють. Так що людям все одно доведеться вибирати з пачки нових пропозицій.

Що змінилося

Якщо порівнювати з колишніми пропозиціями компанії, вартість послуг суттєво зросла.  Хоча в деяких пакетах збільшилася і пропозиція. Однак головна зміна – бонусна система. Ті абоненти, які вчасно внесуть абонплату, за новими правилами зможуть отримати додаткові хвилини і мегабайти. 

Всього оператор представив 5 пакетів, всі без винятку – з безлімітним дзвінками усередині мережі. Однак тільки один з помісячною тарифікацією. На відміну від основного конкурента, в «Київстар» не стали поспішати з відмовою від чотирьохтежневої тарифікації. Замість цього почали вказувати нарівні із загальною ще й вартість послуг за день використання.

Нові тарифи Київстар
Нові тарифи Київстар

1. Київстар Комфорт – 75 грн. / Місяць (100 МБ, 30 хвилин на чужі мобільні і міські).

Ще вчора за ці ж гроші компанія віддавала в 20 разів більше трафіку (2000 МБ), а включені в пакет 30 хвилин можна було витратити ще і на дзвінки за кордон.

2. Спілкування без кордонів – 125 грн. / 4 тижні (3000 МБ, 30 хвилин на інші номери і за кордон).

Повного аналога пакета в старій тарифній сіткці у оператора немає. Однак раніше за 100 грн. / 4 тижнів. Можна було отримати 4000 МБ і 60 хвилин спілкування з абонентами інших операторів.

Втім, починаючи з цього пакету оператор планує роздавати серйозні бонуси. Якщо заплатити за послугу вчасно, Київстар обіцяє нарахувати абоненту додаткові 3000 МБ і півгодини дзвінків. Тобто загальний обсяг послуг можна збільшити вдвічі від базового: до 6000 МБ і 60 хвилин розмов. Тут важливо зробити застереження – на головній сторінці сайту допущена помилка: як бонус вказані 6000 Мб. Однак в детальних умовах тарифу додатковий трафік складає 3000 МБ.

3. Розваги без кордонів – 175 грн. / 4 тижні (6000 МБ і 60 хвилин дзвінків). Також в тариф включено безлім на соцмережі та ряд музичних сервісів, включаючи Youtube Music.

Точного аналога в старих тарифах також немає. Однак всього за 150 грн. / 4 тижнів раніше «Київстар» віддавав 9000 Мб і 150 хвилин на дзвінки абонентам інших операторів і за кордон.

У цьому пакеті також працює бонусна система, яка дозволяє подвоїти мегабайти і хвилини до, відповідно, 12000 МБ і 120 хвилин.

4. Відео без кордонів – 225 грн. / 4 тижнів. (9000 Мб, 90 хвилин і 90 SMS). Сюди слід додати безлім на соцмережі та відеохостинг. Оператор обіцяє, що не буде тарифікувати трафік ні з Youtube, ні з Netflix. А також ряду інших сервісів.

Спочатку аналогічний обсяг даних абонент отримував всього за 150 грн. / 4 тижні. Правда, без пряників у вигляді не тарифікованого соціального і відео-трафіку.

В якості премії за своєчасну оплату оператор пропонує безлімітний інтернет, додаткові 90 смсок і 30 хвилин на чужі номери.

5. Максимальний Безлім – 300 грн. / 4 тижнів. (безлімітний інтернет, 300 хвилин на міські номери та за кордон, 300 SMS).

Раніше аналогічний пакет коштував всього 225 грн. / 4 тижнів. Причому в нього також був включений домашній інтернет. У новому тарифі такої опції немає. До слова, немає в ньому і ніяких інших бонусів.

Джерело: UBR


Читай нас в Google News | Telegram | Facebook | Twitter


Back to top button