Новини

Xiaomi Redmi 9 і Redmi Note 9 точно є чим порадувати покупців

Нинішній 2019 рік добігає кінця, а це означає, що вже в недалекому майбутньому на ринок вийдуть нові моделі мобільних пристроїв, в тому числі бюджетного рівня. Такі отримають підтримку новітніх технологій щодо своєї цінової категорії, а одними з найбільш очікуваних новинок є Xiaomi Redmi 9 і Redmi Note 9. Вони, поза будь-якими сумнівами, порадують всіх покупців, тому що зможуть запропонувати передове технічне оснащення і, крім того, сумісність з новітніми технологіями. Сьогодні, 3 жовтня, в мережу потрапили відомості про те, чим дані мобільні пристрої з початкової цінової категорії зможуть порадувати всіх покупців, а порадувати дійсно буде чим.

Влітку 2019 року одна з китайських компаній повідомила про те, що їй вдалося зробити дактилоскопічний сканер відбитків пальців, вбудований в дисплей, сумісним з IPS-матрицями, завдяки чому такий стане можливим встановлювати в бюджетні моделі телефонів. Моделі з такою особливістю почнуть виходити на ринок уже з початку наступного року, а одними з таких виявляться Xiaomi Redmi 9 і Redmi Note 9, тому що їх поява трапиться в першому кварталі, а саме – в період з лютого по квітень. Таким чином, в нових «бюджетниках» китайської корпорації дактилоскопічний сканер відбитків пальців виявиться вбудований прямо в дисплей, і це порадує всіх їх покупців.

Xiaomi Redmi 9
Xiaomi Redmi 9

Само собою, що на цьому все не обмежиться. Так, модель Redmi 9 отримає потрійну основну камеру з роздільною здатністю 48 Мп, тоді як в Redmi Note 9 використовуватиметься квадро фотокамера на 64 Мп. Корпус новинок виявиться виготовлений зі скла Corning Gorilla Glass 5, а для зарядки і підключення будь-яких додаткових пристроїв потрібно використовувати інтерфейс USB Type-C. Від звичного 3,5 мм роз’єму китайська корпорація повністю відмовиться, в зв’язку з чим єдиним телефоном з останнім, якщо говорити про моделі наступного року, виявиться Redmi 9A. В інших мобільних пристроях китайської корпорації такого не буде, тому доведеться використовувати перехідник, або ж освоювати бездротові технології.

Redmi 8A
Redmi 8A

Вся ця картина виявиться доповнена потужним технічним оснащенням і, крім того, деякими іншими особливостями, в число яких входить новітнє програмне забезпечення, тому що прямо «з коробки» на Xiaomi Redmi 9 і Redmi Note 9 виявиться встановлена ​​операційна система Android 10 у вигляді фірмової прошивки MIUI 11. Що стосується цін, то користувачі можуть розраховувати на цінник нижче $ 200 (5000 гривень), в тому числі за найбільш просунуті за ціною модифікації. 


Читай нас в Google News | Telegram | Facebook | Twitter


Back to top button