Новини

Київстар запустив тариф, у якому все включено

Чим менше грошей будь-яка телекомунікаційна компанія просить за свої послуги, тим більш доступними такі виявляться.  Так вирішив і стільниковий оператор Київстар, вважаючи за необхідне підвищити чисельність своїх власних клієнтів. Для цього компанія запустила оптимальний тарифний план, доступний для підключення всім українцям. Він пропонує вкрай привабливі в усіх відношеннях умови обслуговування, про деякі з яких раніше можна було лише мріяти.

Так, зокрема, в рамках запущеного нового тарифного плану клієнт оператора зв’язку отримує 12 000 мегабайт мобільного інтернету на швидкості до 100 мбіт / с. Компанія дозволяє витрачати весь цей пакет трафіку на будь-які цілі і потреби, тобто з його допомогою можна відвідувати веб-сайти, завантажувати торренти, надавати доступ до інтернету іншим гаджетам і виконувати що-небудь ще без обмежень. Крім пакета інтернет-трафіку, в абонентську плату даного тарифного плану включено 120 хвилин на дзвінки на номери Польщі, Італії, Росії, Німеччини та Чехії та інші мобільні по Україні. Але це ще не все, також у вартість пакет входить і домашній інтернет, на швидкості 100 мбіт/сек, який не тарифікується.

Київстар тариф

Також тариф включає ряд додаткових послуг, серед яких Kyivstar Go TV Light – легальний відеосервіс для поціновувачів гарного кіно, серіалів та ТВ-каналів, та Київстар Футбол Легкий – додаток для справжніх шанувальників футболу. Також в рамках тарифу надається необмежений доступ до освітніх ресурсів, причому як українських, так і світових. Також в умавах пакету не тарифікуються популярні стрімінгові аудіо та відео сервіси, як от YouTube чи Google Music. Також передбачено смс-пакет об’ємом 100 штук за ціною 3 грн, аналогічна вартість передбачена для MMS.

Київстар тариф

Вартість тарифу “Все разом базовий” становить 150 грн/міс. за перші 4 місяці користування послугою, потім вона зростає до 200 гривень.


Читай нас в Google News | Telegram | Facebook | Twitter


Back to top button