Новини

Дві версії iPhone 12 показали в класичному кольорі

Обговорення
iPhone 12

Добре зарекомендувавший себе мережевий інформатор Бен Гескін (Ben Geskin), який регулярно публікує цікаві концепт-арти і рендери прийдешніх мобільних пристроїв, виклав чергову партію зображень нових смартфонів iPhone, запланованих до виходу в наступному році. Цього разу iPhone 12 демонструють в уже класичному золотому кольорі.


Нагадаємо, згідно з попередньою інформацією, iPhone 12 буде представлений в двох розмірах з екранами діагоналлю 5,4 і 6,7 дюйма, при цьому молодша версія отримає таку ж потрійну камеру, як і старша.

Екран позбудеться характерного для останніх трьох поколінь смартфонів iPhone вирізу для системи фронтальних камер, а корпус також отримає металеву рамку, яка зробить iPhone 12 схожим на iPhone 4.

iPhone 12

Вихід iPhone 12 відбудеться тільки через рік, а за цей час ми побачимо ще масу реалістичних і не дуже матеріалів, присвячений цьому смартфону, який повинен отримати підтримку мереж п’ятого покоління.

Наш канал в Telegram та сторінки на Facebook, Instagram та Twitter - це зручний спосіб відстежувати нові матеріали на сайті. А Google News доставить наші новини прямо в смартфон

Lifecell запустив “соціальний” тариф з рекордно низькою вартістю

В минуле

Windows 10 дозволить відкласти смартфон у бік

В майбутнє

Також буде цікаво