Новини

Київстар міняє старі смартфони на нові

Далеко не у всіх українців є можливість легко і просто купувати собі нові моделі смартфонів, тим більше що з кожним роком вони стають все більш дорогими. Нові моделі в рамках своїх модельних рядів виходять вже іноді по цілих два рази в рік. У зв’язку з цим, щоб завжди користуватися новітнім мобільним пристроєм, потрібно знову і знову віддавати гроші за останній. Також далеко не у всіх є бажання постійно продавати свої смартфони, так як це пов’язано з цілою купою незручностей. На щастя, вихід з цієї ситуації є. Компанія Київстар запустила обмін будь-яких смартфонів на найновіші моделі, які можна зустріти на полицях українських магазинів. Це реальна можливість позбутися від старого телефону, отримавши натомість бажаний новий.

Щоб стати учасником спеціальної пропозиції, що проходить по всій Україні на безтерміновій основі, потрібно відвідати салон оператора, а потім, після цього, повідомити співробітнику про намір взяти участь в акції. Він запропонує провести діагностику старої моделі. Слідом за цим буде озвучена сума грошей, яку за цей апарат готові запропонувати покупцю. Якщо її розмір влаштовує, можна сміливо погоджуватися на операцію, бо ніяких несподіванок не виникне. Головне враховувати, що для оформлення угоди на законних підставах потрібен паспорт та ідентифікаційний код.

Київстар

Далі можна обрати будь-який смартфон, на який вистачить запропонованої суми. Якщо грошей на оплату всієї вартості нового пристрою недостатньо, отримати бажаний апарат можна просто доплативши різницю у вартості, зі своєї кишені. 

Як не продешевити

Щоб отримати за свій смартфон якомога більшу суму грошей, потрібно виконати наступні вимоги:

  1. Смартфону не має бути більше шести років.
  2. Потрібно обов’язково взяти з собою коробку від телефону, як запевнили в Київстар, це значно збільшить вартість гаджету.
  3. Не забудьте зарядне та навушники.

Також слід додати, що якщо в рамках цієї акції новий смартфон можна взяти і в кредит (на недостаючу вартість).


Читай нас в Google News | Telegram | Facebook | Twitter

Back to top button