Новини

Обігнати всіх. Sony вже працює над смартфоном на Snapdragon 865

Обговорення
Snapdragon 865

Компанія Sony вже працює над своїм наступним флагманським смартфоном Xperia. Він буде заснований на поки не анонсованій топовій платформі Snapdragon 865. Про це свідчить недавня знахідка технічних ентузіастів на сервері Sony Mobile з прошивками для смартфонів. 


Snapdragon 865 – це можлива назва флагманської SoC Qualcomm наступного покоління, точна назва стане відомою тільки під час анонсу. 

У коді на сервері компанії є згадка платформи SM8250. Імовірно, це і є Qualcomm Snapdragon 865. За попередніми даними, Qualcomm випустить дві версії SoC. Одна отримає інтегрований модем для стільникових мереж п’ятого покоління 5G, а друга обмежиться 4G. 

Sony 865

Офіційна презентація Snapdragon 865 очікується в кінці року. Перші пристрої Sony, Samsung, Xiaomi, OPPO, Vivo, Nubia, Meizu і інших брендів на основі нової платформи повинні з’явитися в першій половині 2020 року.

Наш канал в Telegram та сторінки на Facebook, Instagram та Twitter - це зручний спосіб відстежувати нові матеріали на сайті. А Google News доставить наші новини прямо в смартфон

Інтеграція між Windows 10 та смартфонами перейшла на новий рівень

В минуле

Що чекає покупців найдорожчого смартфону Xiaomi: відео

В майбутнє

Також буде цікаво