Новини

OnePlus 7T – практично взірцевий апдейт попередньої моделі

Компанія OnePlus тільки що представила свій черговий флагманський смартфон. Модель OnePlus 7T відчутно відрізняється від OnePlus 7, причому вперше для моделей з літерою T відрізняється в тому числі зовні.

Але новий за своїм зовнішнім виглядом блок основної камери – це далеко не все, що змінилося в смартфоні. Наприклад, тут інший екран. Він став ще трохи більше витягнутим – співвідношення сторін становить 20: 9 проти 19,5: 9 у OnePlus 7.  

Звичайно, найбільш важливе нововведення – кадрова частота в 90 Гц, як у OnePlus 7 Pro. Компанія відзначає, що не очікувала такої великої уваги до даної характеристиці в своєму флагмані, тому тепер ми бачимо 90 Гц і в OnePlus 7T.

Крім того, екран новинки може похвалитися піковою яскравістю в 1000 кд / м 2  і підтримкою HDR10 +.

Досить серйозно змінилася камера. Якщо у OnePlus 7 камера подвійна, причому другий датчик –  п’ятимегапіксельний сенсор глибини, то в OnePlus 7T камера потрійна, причому всі три датчика нормальні. Тут є головна камера розширенням 48 Мп, «шірік» і «телевик» з дворазовим наближенням.

OnePlus 7T отримав стереодинаміки і новий вібромоторчик під назвою Haptic Motor.

OnePlus 7T

Очікувано новинка отримала SoC Snapdragon 855 Plus, хоча навряд чи користувачі помітять різницю зі звичайною версією Snapdragon 855.

Разом зі смартфоном компанія запустила платіжний сервіс OnePlus Pay. З огляду на те, що смартфон анонсували в Індії, саме там сервіс і стартує. Де і коли він з’явиться пізніше, поки невідомо.

OnePlus 7T вийшов набагато більшим оновленням, ніж зазвичай. Фактично, перед нами багато в чому інший смартфон, хоча краще б OnePlus 7 спочатку вийшов саме таким.


Читай нас в Google News | Telegram | Facebook | Twitter


Back to top button