Xiaomi Mi Mix 4
Обговорення

Компанія Xiaomi опублікувала в китайській соціальній мережі Weibo тизер про свою нову розробку «епохи зв’язку 5G». Мова йде про нову технологію бездротової зарядки. 


Судячи з тізерного зображення, така технологія забезпечить швидкість зарядки без проводів швидше, ніж по кабелю. Вона повинна помітно перевершити 20-ватну бездротову зарядку у Xiaomi Mi 9. Провідна зарядка у Xiaomi Mi 9 має потужність 27 Вт. Подальші подробиці компанія пообіцяла розкрити завтра. 

Як очікується, технологія може знайти своє застосування вже в смартфоні Mi Mix 4, чий анонс очікується досить скоро – 24 вересня. З чуток, модель отримає бездротову зарядку потужністю 30 Вт. 

Звичайно, Xiaomi навряд чи обжене технологію 100-ватної провідної зарядки, яку вона анонсувала на початку року. Дана розробка обіцяє заряджати смартфон з акумулятором ємністю 4000 мА · год всього за 17 хвилин. 

Наш канал в Telegram та сторінки на Facebook, Instagram та Twitter - це зручний спосіб відстежувати нові матеріали на сайті. З картинками, розширеними описами і без реклами.

Xiaomi Mi 9 рекордно впав в ціні через вихід нової версії

В минуле

Дешевий ноутбук від Xiaomi надійшов у продаж

В майбутнє

Також буде цікаво