Новини

Найдорожчий смартфон Samsung можна подряпати навіть пальцем

Блогер JerryRigEverything, який любить на своєму каналі дряпати і підпалювати мобільні пристрої, протестував Galaxy Fold.

Зовнішній дисплей і модуль камер Samsung Galaxy Fold, покриті захисним склом Gorilla Glass 5, подряпати зуміли інструменти 6 і 7 рівня. А ось гнучкий дисплей «здався» вже на рівні твердості 2 і 3. Більш того, блогер зумів подряпати захисне покриття нігтем, натиснувши на поверхню екрану.

Далі JerryRigEverything засипав апарат піском, після чого всередину шарніра потрапило кілька частинок, які при відкритті і закритті складного корпусу скрипіли.

Незважаючи на часті проблеми AMOLED-матриць з вогнем, використовуваний в Galaxy Fold шар ізоляції гнучкого дисплея гідно витримав високу температуру і навіть не змінив колір. Сам же дисплей після вогню повністю відновив свої характеристики.

Також блогер намагався навмисне зламати апарат, виламавши шарніри Galaxy Fold в зворотну сторону. Невеликі шматки ізоляції і корпусу зламалися, але в цілому механізм і робота гаджета залишилася неушкодженою.

І хоча цікавий форм-фактор смартфона дійсно заслуговує на увагу, його вартість в 2100 євро і «ніжний» дисплей відштовхнуть потенційних покупців пристрою.

Samsung попереджає про крихкість Galaxy Fold

https://youtu.be/VVUg4jjvX1A

Примітно, що відразу після включення смартфона виробник просить не натискати сильно на дисплей, зберігати його подальше від вологи і пилу,  не наклеювати захисних плівок і тримати подалі металеві предмети від пристрою. Компанія навіть випустила відео-керівництво по правильному використанню Galaxy Fold.


Читай нас в Google News | Telegram | Facebook | Twitter


GSMinfo

Головний редактор видання GSMinfo. Захоплюєтся авіацією та інформаційною безпекою.
Back to top button