Новини

HUAWEI Mate 30 Pro – як фотографує кращий камерафон сучасності

HUAWEI Mate 30 Pro отримав у багатьох відношеннях революційну камеру. Редакції 4PDA вдалося одним з перших оцінити фотоможливості нового флагмана, зробивши кілька знімків з його допомогою відразу після презентації в Мюнхені. 

HUAWEI Mate 30 Pro став першим в світі смартфоном з двома сенсорами по 40 Мп. Використання світлосильної (f / 1.6) оптики і максимальна світлочутливість до ISO 409 600 дозволяють отримувати якісні фотографії навіть при недостатньому освітленні. Як видно на знімках, зроблених в складних умовах зі штучним освітленням, Mate 30 Pro зумів видати досить непоганий результат з мінімальною кількістю шумів. 

HUAWEI Mate 30 Pro - приклад фото HUAWEI Mate 30 Pro - приклад фото HUAWEI Mate 30 Pro - приклад фото HUAWEI Mate 30 Pro - приклад фото HUAWEI Mate 30 Pro - приклад фото

Серед інших унікальних особливостей Mate 30 Pro варто відзначити можливість запису надуповільнених відео з частотою до 7680 fps і зйомку відео з роздільною здатністю 4K зі світлочутливістю ISO 51 200 навіть в умовах недостатнього освітлення. Крім того, в смартфоні є 3-кратний оптичний і 30-кратний цифровий зум.

джерело: 4pda.ru


Читай нас в Google News, Telegram, Facebook та Twitter


Back to top button