Новини

Xiaomi Mi 9 Pro надійшов у продаж за рекордно низькою ціною

Обговорення
Xiaomi Mi 9 Pro

Смартфон Xiaomi Mi 9 Pro буде істотно відрізнятися від оригінального флагмана Xiaomi Mi 9, який вийшов навесні цього року.


Офіційний анонс Xiaomi Mi 9 Pro відбудеться тільки наступного тижня, проте джерела підтвердили, що багато китайських онлайн магазинів вже почали прийом попередніх замовлень.

На жаль, на даний момент конкретна ціна пристрою не повідомляється, але раніше неодноразово підтверджувалося, що цей мобільний телефон повинен стати найдешевшим 5G-смартфоном на ринку. До цього найдешевшим смартфоном з підтримкою 5G був Vivo iQOO Pro 5G, який пропонується за ціною 536 доларів. Так що, імовірно, ціна повинна скласти менше 500 доларів, що буде рекордом для такого типу пристроїв.

Xiaomi Mi 9 Pro

Xiaomi Mi 9 Pro

Xiaomi Mi 9 Pro представлять 24 вересня, він отримає модуль 5G, поліпшену камеру, збільшений акумулятор, систему рідинного охолодження і швидку двосторонню бездротову зарядку.

Також нагадаємо, що в той же день, будуть представлені 8K телевізори Mi TV Pro.

Наш канал в Telegram та сторінки на Facebook, Instagram та Twitter - це зручний спосіб відстежувати нові матеріали на сайті. А Google News доставить наші новини прямо в смартфон

8K в кожний дім: телевізори Mi TV Pro від Xiaomi

В минуле

OnePlus TV Q1 – перший телевізор компанії на 55 дюймів

В майбутнє

Також буде цікаво