Новини

Стало відомо коли смартфони Samsung отримають Android 10

Обговорення
Android 10

Джерело поділився ексклюзивною і достовірною інформацією щодо виходу Android 10 на смартфонах Samsung.


Як повідомляється, перша бета-версія для моделей Galaxy Note10 і Galaxy S10 вийде в жовтні. Правда, тільки в США і деяких країнах Західної Європи. Сама програма бета-тестування буде анонсована корейським гігантом в кінці поточного місяця. Тоді ж, імовірно, ми отримаємо і перші офіційні подробиці щодо цього.

Для порівняння, бета-тестування Android Pie для Galaxy S9 і Galaxy Note9 стартувало в листопаді минулого року. Зараз Samsung явно не можна дорікнути в повільному вихід оновлень Android, але компанія продовжує нарощувати темпи.

Якщо знову провести паралелі з минулим роком, то стабільна версія Android Pie для Galaxy S9 дебютувала в кінці грудня, тобто приблизно через місяць після виходу бета-версії, так що можна очікувати появи стабільної версії Android 10 для актуальних флагманів Samsung вже в листопаді.

Джерело: SamMobile

Наш канал в Telegram та сторінки на Facebook, Instagram та Twitter - це зручний спосіб відстежувати нові матеріали на сайті. З картинками, розширеними описами і без реклами.

Windows 10 після апдейту перестала впізнавати користувачів

В минуле

Lifecell представив ідеальний тарифний план, але не для всіх

В майбутнє

Також буде цікаво


Перш ніж залишити коментар, будь ласка, ознайомтеся з правилами сайту. Залишаючи коментар, ви підтверджуєте вашу згоду з даними правилами і усвідомлюєте можливу відповідальність за їх порушення.