Microsoft Surface Pro 7
Обговорення

Microsoft запланувала на 2 жовтня великий «апаратний» захід, на якому очікується анонс нових мобільних комп’ютерів компанії: Surface Pro 7, Surface Laptop 3 і Surface Book 3. Поки точно навіть невідомо, чи будуть вони представлені всі разом, але джерело вже надоло конфігурації перспективного планшета Surface Pro 7.


Нічого особливого ми не отримаємо, але потенційні покупці новинки вже можуть уявити, на що зможуть розраховувати. Базовий Surface Pro 7 отримає 4 ГБ ОЗУ і SSD об’ємом 128 ГБ, апаратним базисом його виступить Core i3-10110Y. Це єдина версія з CPU Core i3.

На щабель вище стоїть модель з процесором Core i5, 8 Гб оперативної пам’яті і SSD об’ємом 128 ГБ. Інший варіант з процесором Core i5 має стільки ж ОЗУ, але обсяг SSD в два рази більше – 256 ГБ.

Нарешті, на вершині гами дві моделі з CPU Core i7 і 16 ГБ ОЗУ, але в одному випадку обсяг SSD – 256 ГБ, у другому – 512 ГБ.

Наш канал в Telegram та сторінки на Facebook, Instagram та Twitter - це зручний спосіб відстежувати нові матеріали на сайті. З картинками, розширеними описами і без реклами.

Бюджетник Redmi Note 8 Pro навчився трюків Huawei P30 Pro

В минуле

Використання звичайних SIM-карт виявилось вкрай небезпечним

В майбутнє

Також буде цікаво