Новини

Бюджетник Redmi Note 8 Pro навчився трюків Huawei P30 Pro

Обговорення
Redmi Note 8 Pro

Навесні цього року вийшов флагманський камерофон Huawei P30 Pro, який отримав окремий режим для створення нічних знімків Місяця .


Аналогічний режим був доданий в Xiaomi Mi 9 , хоча оновлення до сих пір так і не прийшло на європейську версію смартфона. За фактом обидва смартфона дозволяли робити знімки приблизно схожої якості, хоча Xiaomi Mi 9 коштує відчутно менше.

Нещодавно в Китаї надійшов у продаж 64-мегапіксельний смартфон Redmi Note 8 Pro, ціна якого починається з позначки 195 доларів. Наступна фотографія підтверджує, що він теж вміє фотографувати Місяць.

Redmi Note 8 Pro - фотографія місяця

Redmi Note 8 Pro – фотографія місяця

Вчора компанія Xiaomi опублікувала вихідний код ядра для Redmi Note 8 Pro, який дозволить розробникам створювати власні прошивки для цього бюджетного флагманського смартфона.

У Польщі початок продажів запланований на 23 вересня, українці можуть придбати пристрій в перших числах жовтня.

Наш канал в Telegram та сторінки на Facebook, Instagram та Twitter - це зручний спосіб відстежувати нові матеріали на сайті. З картинками, розширеними описами і без реклами.

Huawei випустила розумні окуляри за 7000 гривень

В минуле

Серія Microsoft Surface Pro 7 – планшети на будь який смак

В майбутнє

Також буде цікаво


Перш ніж залишити коментар, будь ласка, ознайомтеся з правилами сайту. Залишаючи коментар, ви підтверджуєте вашу згоду з даними правилами і усвідомлюєте можливу відповідальність за їх порушення.