Новини

Vivo NEX 3 – смартфон з екраном на 100% площі лицьової панелі

Vivo NEX 3, як повідомляють мережеві джерела, отримає дисплей з одним з найбільших на ринку значень Screen-To-Body Ratio – це відношення площі екрану до площі лицьової поверхні корпусу.

Менеджер по продуктам Vivo NEX Лі Сян (Li Xiang) заявив, що зазначена величина у апарату складе 99,6%. Невеликі екранні рамки будуть присутні тільки у верхній і нижній частинах корпусу пристрою.

Розмір AMOLED дисплея, згідно з наявною інформацією, складе 6,89 дюйма по діагоналі, роздільна здатність – 2256 × 1080 пікселів. В область цієї панелі буде інтегрований сканер для зняття відбитків пальців.

Говориться про використання процесора Qualcomm Snapdragon 855 Plus, що працює в тандемі з 12 Гбайт оперативної пам’яті. Місткість флеш-накопичувача складе до 512 Гбайт.

Vivo Nex 3
Vivo Nex 3

Основна камера отримає трьохмодульну конфігурацію з датчиками на 64 млн, 13 млн і 13 млн пікселів. Спереду розташується висувна 16-мегапіксельна камера.

Живлення забезпечить акумуляторна батарея ємністю 4500 мА · год. Операційна система – Android 9 Pie. Офіційна презентація новинки очікується в найближчі дні – 16 вересня. 


Читай нас в Google News | Telegram | Facebook | Twitter


Back to top button