Новини

Huawei показала захоплюючий відеоролик про Mate 30

Обговорення
Huawei Mate 30

Смартфони Huawei Mate 30 і Huawei Mate 30 Pro будуть представлені на спеціальному заході, який пройде 19 вересня цього року в Мюнхені.


Китайська компанія активно рекламує новинки, сьогодні був опублікований дуже стильний рекламний ролик, в якому нам знову пропонують переосмислити можливості, доступні користувачам смартфонів.

У ролику присутні недвозначні натяки на багаті можливості основної камери, яка буде розміщена в круглому блоці на задній панелі. Судячи по ролику, смартфон дозволить записувати якісні уповільнені відеоролики і дозволить робити вражаючі нічні знімки. Крім того, він буде підтримувати технологію швидкої зарядки і мобільний зв’язок п’ятого покоління.

До анонса ми побачимо ще кілька таких і більш провокаційних роликів. Не варто забувати, що Huawei любить робити випади на адресу конкурентів і тролити флагмани Samsung і Apple, рекламуючи свої нові смартфони.

Наш канал в Telegram та сторінки на Facebook, Instagram та Twitter - це зручний спосіб відстежувати нові матеріали на сайті. З картинками, розширеними описами і без реклами.

Кращі інтелектуальні ігри для смартфону

В минуле

Capcom показала новий Resident Evil на відео

В майбутнє

Також буде цікаво


Перш ніж залишити коментар, будь ласка, ознайомтеся з правилами сайту. Залишаючи коментар, ви підтверджуєте вашу згоду з даними правилами і усвідомлюєте можливу відповідальність за їх порушення.