Новини

Флагман від Huawei не отримає доступ до сервісів Google

Чутка про те, що компанія Huawei не зможе використовувати сервіси і додатки Google в своєму новому флагмані Mate 30, набув офіційного підтвердження. Глава споживчого підрозділу ПО Huawei, доктор Ванг Ченглу (Dr Wang Chenglu) підтвердив цей факт, а також повідомив, що в компанії активно працюють над варіантами заміни відомих додатків. Наприклад, навігаційна програма буде отримана від іншого постачальника – і вона замінить Карти Google.

Правда, поки незрозуміло, як саме Huawei замінить додатки, глибоко інтегровані в платформу. Наприклад, якщо до Gmail можна отримати доступ за допомогою стороннього поштового клієнта, з іншими додатками типу хмарного сховища Google Drive або Календаря, все так просто не пройде. Загалом, буде цікаво подивитися, як в Huawei вирішать ці проблеми і який в підсумку магазин додатків буде запропонований користувачам.

Huawei Mate 30 Pro

Разом з тим, в Mate 30 як і раніше буде використовуватися Android, причому відразу Android 10 і з інтерфейсом EMUI 10. Моделі лінійки Mate 30 стануть першими смартфонами Huawei з фінальною версією EMUI 10, Huawei P30 і P30 Pro – отримають її в листопаді, а моделі лінійок Mate 20 і Honor 20 – в грудні.

За даними звіту Nikkei Asian Review, Mate 30 стане першим смартфоном Huawei без сервісів і додатків Google, але не єдиним. Другим виявиться флагман Mate X – і затримка з його випуском якраз може бути частково пов’язана з переходом на альтернативні програми. Аналітики відзначають, що це негативно позначиться на продажах – вони можуть знизитися на 10 мільйонів в поточному році. Втім, все буде залежати від того, наскільки сподобається користувачам запропонована Huawei альтернатива.


Читай нас в Google News | Telegram | Facebook | Twitter

GSMinfo

Головний редактор видання GSMinfo. Захоплюєтся авіацією та інформаційною безпекою.
Back to top button