Новини

Xiaomi Mi Band 4 в Україні можна отримати безкоштовно

Попит на різного роду переносну електроніку стрімко зростає з кожним днем, а відбувається це в зв’язку з тим, що все більш широкому колу людей вона цікава. Все це змушує виробників електроніки займатися створенням такої все активніше і активніше, вкладаючи в це якомога більше коштів. Зараз на ринку можна знайти вкрай багато різних моделей спортивних браслетів, випущених за останні п’ять років, проте серед таких є тільки один кращий, і це Xiaomi Mi Band 4. Даний наручний гаджет був анонсований в червні, тобто зовсім недавно, і вже зараз його можна собі купити.

Він оснащений 0,95-дюймовим OLED-екраном з підтримкою сенсорного управління і акумуляторною батареєю ємністю 135 мАг, одного повного заряду якої вистачає на 20 днів. Проте, якщо використовувати Xiaomi Mi Band 4 занадто активно, цей термін можна ділити вдвічі. За підключення до мобільних пристроїв в цьому фітнес-трекер відповідає модуль Bluetooth 5.0 LE, який має зворотну сумісність з усіма більш старими поколіннями, завдяки чому використовувати цей спортивний браслет можна в парі з будь-якими смартфонами на базі Android і iOS. Головне не забути встановити додаток Mi Fit, призначене для обміну даними.

[image lightbox=”1″ caption=”Xiaomi Mi Band 4″]https://gsminfo.com.ua/wp-content/uploads/2019/08/Xiaomi-Mi-Band-4.jpg[/image]

За допомогою цього фітнес-браслета можна стежити за фізичною активністю, відстежувати якість сну, використовувати «розумний» будильник, переглядати повідомлення з телефону, отримувати вібрацію при вхідних дзвінках, управляти музикою на смартфоні, а також використовувати безліч інших можливостей, які компанія-виробник додала в Xiaomi Mi Band 4. На повну зарядку цього трекера йде трохи більше ніж одна година, а корпус має захист від води за стандартом IP68, що дозволяє занурюватися під воду ну глибину до 50 метрів, але за умови тиску до 5 АТМ.

[image lightbox=”1″ caption=”Xiaomi Mi Band 4″]https://gsminfo.com.ua/wp-content/uploads/2019/08/Xiaomi-Mi-Band-4-1.jpg[/image]

Зараз, протягом обмеженого періоду часу, у всіх бажаючих є реальна можливість отримати Xiaomi Mi Band 4 абсолютно безкоштовно, тобто кращий на ринку спортивний браслет. Для цього потрібно підписатися на спільноту «GSMinfo.com.ua» в соцмережі Facebook, слідом за чим просто зробити репост цієї новини у себе на сторінці.  Розіграш проводиться лише серед громадян України які виконали ці дві умови. Підсумки будуть оголошені 27 серпня 2019 року. Оплата доставки Новою Поштою за наш рахунок. Всім удачі!


Читай нас в Google News | Telegram | Facebook | Twitter


GSMinfo

Головний редактор видання GSMinfo. Захоплюєтся авіацією та інформаційною безпекою.
Back to top button