Новини

Lifecell запустив ультрабюджетний тариф за 20 гривень

Одним з найбільш великих і відомих операторів зв’язку в Україні є Lifecell, а він робить все для того, щоб як можна більш широке коло українців використовував послуги, які він надає всім бажаючим. Оскільки у світлі останніх подій чисельність клієнтів цієї компанії поступово скорочується, вона вирішила почати з цим боротися, а спеціально для цього виявився запущений найдешевший тарифний план, використання якого обходиться в 20 гривень за один місяць. Це не тимчасова акція, тобто з плином часу тариф не стане дорожче – на цей рахунок можна навіть не турбуватися. За скромну суму грошей, особливо за сучасними мірками, абонент отримує цілу масу різних можливостей, а витрачати такі дозволено на будь-які номери по всій країні.

В рамках запущеного тарифного плану клієнту щомісяця надаються 100 хвилин дзвінків на будь-які номери по всій Україні, в тому числі на міські номери. СМС-пакет в тариф не входить, але в цьому немає великої проблеми, так як тариф містить безкоштовні соціальні мережі.

Lifecell

Крім усього цього, клієнт отримує безлімітні дзвінки на номери всередині мережі Lifecell по всій Україні, завдяки чому дзвонити іншим клієнтам цього стільникового оператора можна без грошових витрат, а це дуже і дуже великий плюс, адже він дозволяє спілкуватися з абонентами даного стільникового оператора нескінченно багато, часто і довго. Що стосується інтернет-трафіку, то кожен місяць абонент отримує пакет з 10 ГБ на максимальній можливій швидкості в мережах 2G, 3G і 4G LTE, а вона може досягати величезного значення в цілих 0,3 Гбіт/с. Такий пропускної здатності вистачить на будь-які потреби, тим більше що трафік дозволено роздавати навіть на інші гаджети, а ще, крім того, з його допомогою дозволено завантажувати торрент, якщо раптом комусь це потрібно.

Lifecell тариф

За все це задоволення потрібно платити 20 гривень раз в чотири тижні в рамках тарифу “Залізна двадцятка”. 4-тижневий пакет послуг буде доступний в містах:

  • Західної України: Чернівці, Калуш, Кам’янець-Подільський, Тернопіль, Ужгород, Мукачево і Рівно.
  • Південної України: Нова Каховка, Кропивницький, Олександрія (Кіровоградська обл.),
    Світловодськ, Первомайськ (Миколаївська обл.), Мелітополь, Бердянськ та Енергодар.
  • Східної України: Нікополь, Павлоград, Краматорськ, Слов’янськ, Бахмут, Сєвєродонецьк, Мирноград, Покровськ, Лозова (Харківська обл.), Ізюм, Лисичанськ, Рубіжне, Кременчук, Суми, Конотоп, Шостка та Лубни.


Читай нас в Google News | Telegram | Facebook | Twitter

Back to top button