Новини

Telegram навчився новим корисним трюкам

Для завантаження доступна нова версія (5.11) месенджера Telegram, в якій реалізована досить цікава функція – так звані відкладені повідомлення (Scheduled Messages).

Тепер при відправці послання можна вказувати дату і час його доставки одержувачу. Для цього достатньо натиснути і утримувати кнопку відправки: в меню необхідно вибрати пункт «Відправити пізніше» і вказати потрібні параметри. Після цього повідомлення буде автоматично відправлено в заданий час.

Telegram

У момент відправки будь-якого відкладеного повідомлення відправнику прийде відповідне сповіщення. У чаті «Вибране» можна відправити нагадування самому собі.

У новій версії Telegram з’явилися і інші зміни. Наприклад, можна оформити додаток на свій смак. На основі вибраних кольорів і фону можна швидко створити нову тему. Інші користувачі зможуть встановити цю тему за посиланням. Причому в разі редагування теми вона оновиться у всіх, хто її використовує.

Telegram

Реалізовано нові налаштування приватності. Зокрема, можна обмежити коло осіб, які зможуть знайти вас в Telegram, коли додають до себе в контакти ваш номер телефону.

Нарешті, з’явилися нові анімовані емодзі.


Читай нас в Google News, Telegram, Facebook та Twitter


Back to top button