Новини

Xiaomi Mi 10T вже готовий: нові подробиці

Обговорення
Xiaomi Mi 10T

Xiaomi Mi 10T представлять в грудні – це вже відомо достеменно . У світлі цього цілком логічно, що модель почала з’являтися в базах даних регуляторів – першим відзначився китайський сертифікаційний орган 3C. Це також означає, що пристрій повністю готовий для масового випуску.


Він, на жаль, традиційно скупий на технічні подробиці, але як мінімум одна важлива річ повідомляється незмінно – потужність зарядки. У разі Xiaomi Mi 10T вона склала 30 Вт. Так що чутки про те, що Xiaomi Mi 10T отримає надшвидкісну зарядку потужністю 100 Вт, відмітаємо.

Xiaomi Mi 10T

Xiaomi Mi 10T фігурує під двома позначками – M2001G7AE і MDY-11-EF. Варто їх запам’ятати: по ним легко відстежувати характеристики смартфона в базах інших регуляторів.

Що відомо нового?

У Мережі з’явилися справжнісінькі «знімки екрану» смартфона Xiaomi Mi 10T, завдяки чому підтверджені багато характеристик моделі. І якщо дивитися на однокристальну платформу, то нові дані вносять тільки більше сум’яття в питанні SoC.

Уже, здавалося б, всі були впевнені в тому, що модель побудована на однокристальній платформі MediaTek, але Aida64 вперто стверджує про наявність однокристальної платформи Qualcomm. Судячи з усього, апарат побудований на Snapdragon 735.

Xiaomi Mi 10T

Також видно, що Xiaomi Mi 10T отримав дисплей діагоналлю 6,66 дюйма з роздільною здатністю 2400 х 1080 пікселів з кадровою частотою 120 Гц. В системі можна буде знизити її до 60 Гц – при необхідності. Обсяг флеш-пам’яті базової моделі склав 64 ГБ.

Наш канал в Telegram та сторінки на Facebook, Instagram та Twitter - це зручний спосіб відстежувати нові матеріали на сайті. А Google News доставить наші новини прямо в смартфон

Xiaomi різко опустила ціну на свій цьогорічний смартфон

В минуле

Samsung Galaxy A71 – майбутній бестселлер отримав великий акумулятор

В майбутнє

Також буде цікаво