Новини

Android 10 вийшов для ряду старих смартфонів Xiaomi

Обговорення
Android 10

Компанія Google випустила фінальну версію операційної системи Android 10 Минулого тижня, яка стала доступна в складі офіційних прошивок для лінійки смартфонів Google Pixel, а також Essential Phone, Xiaomi K20 і K20 Pro, а також OnePlus 7 і 7 Pro.


Після випуску стабільної версії Android 10 вихідний код операційної системи був завантажений Android Open Source Project (AOSP), після чого вже з’явилася неофіційна прошивка на базі Android для Asus Zenfone Max Pro M1.

Тепер же повідомляється, що власники таких смартфонів, як Xiaomi Mi 6, Mi 8, Poco F1 і Redmi Note 5 Plus також можуть встановити Android 10. Варто відзначити, що в прошивках присутні деякі моменти, які будуть покращені з часом, наприклад, не у всіх користувачів Poco F1 працює дактилоскопічний датчик.

Що стосується Xiaomi Mi 6, то після установки неофіційної версії Android 10 користувачі можуть зіткнутися з проблемою, що пов’язана з відтворенням музики через Bluetooth. Власників торішнього флагмана Xiaomi Mi 8 можуть чекати проблеми зі сканером відбитків пальців і додатком Google Camera.

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter

Xiaomi Mi 9 Pro виявився чудовою док-станцією

В минуле

Samsung Galaxy M30s отримав величезний акумулятор: фото

В майбутнє

Також буде цікаво