Новини

Redmi Note 8 Pro не вистачило всім покупцям

Обговорення
Redmi Note 8 Pro

Сьогодні в Китаї стартував продаж смартфона Redmi Note 8 Pro. Про те, що ця модель, оснащена 64-мегапіксельною камерою, буде користуватися величезним попитом, стало зрозуміло ще в момент анонса, але продажі першого дня вражають: вони склали 300 000! Таким чином, Redmi Note 8 Pro повторив нещодавній рекорд моделі Honor 9X.


Судячи з усього, таким був обсяг першої партії моделі. На форумах повно повідомлень про те, що покупці просто не встигли купити модель. Зараз компанії буде потрібно якийсь час, щоб заповнити обсяг складських запасів. Продажі Redmi Note 8 Pro в Китаї відновляться 6 вересня в 10 ранку за місцевим часом. Однак велика ймовірність, що і друга партія новинки теж буде розпродана дуже швидко.

Наш канал в Telegram та сторінки на Facebook, Instagram та Twitter - це зручний спосіб відстежувати нові матеріали на сайті. З картинками, розширеними описами і без реклами.

Redmi Note 9 вразив покупців можливостями та ціною

В минуле

Huawei скоро випустить “вбивцю” бюджетника Redmi Note 8 Pro

В майбутнє

Також буде цікаво


Перш ніж залишити коментар, будь ласка, ознайомтеся з правилами сайту. Залишаючи коментар, ви підтверджуєте вашу згоду з даними правилами і усвідомлюєте можливу відповідальність за їх порушення.