Новини

Huawei Watch GT 2 – перші світлини та характеристики

У мережі з’явилася інформація про новий розумний годиннику Huawei, який може бути представлений найближчим часом. Німецький ресурс Winfuture поділився рендерами і подробицями про технічні характеристики моделі під назвою Huawei Watch GT 2. 

За даними джерела, це перші офіційні зображення розумного годинника. Він носить кодову назву Latona і модельний номер LTN-B19.

Huawei Watch GT 2
Huawei Watch GT 2

Розумний годинник стане «обережним» оновленням минулого покоління. Він отримає акумулятор підвищеної ємності, злегка збільшений екран, вбудований динамік і мікрофон. Незважаючи на збільшений дисплей, годинник стане компактніше за рахунок зменшених крайок. Ємність батареї збільшена до 445 мА · год, що забезпечить трохи більший час автономної роботи. Проте, годинник став тоншими. 

Huawei Watch GT 2
Huawei Watch GT 2

Також відзначається модуль GPS і можливість здійснення дзвінків. Правда, поки неясно, чи з’явиться підтримка LTE або дзвінки будуть можливі тільки при підключенні до смартфону по Bluetooth. 

Huawei Watch GT 2
Huawei Watch GT 2

Програмною оболонкою для нього стане не Android / Wear OS, а фірмова платформа Huawei. Користувачам будуть запропоновані варіанти Classic з шкіряним ремінцем і Sport з пластиковим браслетом. 

Офіційний дебют може відбутися одночасно з серією Huawei Mate 30 19 вересня або трохи раніше, на виставці IFA 2019, що стартує зовсім скоро. 


Читай нас в Google News, Telegram, Facebook та Twitter


Back to top button