Samsung Galaxy Watch Active 2
Обговорення

Коли компанія Samsung представила новий розумний годинник Galaxy Watch Active 2 , виявилося, що на момент випуску він не підтримував ряд важливих та очікуваних функцій. Ресурс SamMobile зумів дізнатися, коли годинник отримає довгоочікувані оновлення. 


За даними джерела, Galaxy Watch Active 2 навчаться знімати електрокардіограму і визначати падіння тільки в першому кварталі 2020 року. 

Samsung пояснила відсутність функцій ЕКГ і визначення падіння тим, що вона ще чекає схвалення від американського Управління з санітарного нагляду за якістю харчових продуктів і медикаментів. 

SamMobile зазначає, що оновлення з функцією ЕКГ і попередженнями про фібриляції передсердь для американських користувачів почне поширюватися в лютому. Коли такі можливості з’являться в інших регіонах, поки неясно. Функція визначення падінь буде відразу поширюватися більш широко, але термін виходу більш розпливчастий – протягом першого кварталу.   

Наш канал в Telegram та сторінки на Facebook, Instagram та Twitter - це зручний спосіб відстежувати нові матеріали на сайті. З картинками, розширеними описами і без реклами.

Vivo Nex 3 з екраном-водопадом на живих світлинах

В минуле

Huawei Watch GT 2 – перші світлини та характеристики

В майбутнє

Також буде цікаво