Новини

iPhone 11 раптово виявився не таким як всі очікували

Обговорення
iPhone 11

У соціальній мережі Twitter вчора з’явилися несподівані фотографії, на яких нам показують смартфон iPhone 11 без вже досить звичної квадратної камери, на яку всі очікували.


На перших трьох фотографіях ми бачимо рендери iPhone 11, які підтверджують, що фронтальна частина смартфона залишилася без змін. Екран отримав досить помітний виріз для системи фронтальних камер і розмовного динаміка.

iPhone 11

iPhone 11

А ось задня панель дивує горизонтальним блоком основної камери, який розташований у верхній частині по всій ширині задньої панелі. Добре видно, що основна камера містить три модулі і світлодіодний спалах.

iPhone 11

iPhone 11

Остання фотографія демонструє даний смартфон наживо, правда, ми не можемо сказати, чи реально це робоча версія iPhone 11 або просто макет.

iPhone 11

iPhone 11

У будь-якому випадку все стане остаточно зрозуміло наступного вівторка, 10 вересня.

iPhone 11 Red

iPhone 11 Red

Наш канал в Telegram та сторінки на Facebook, Instagram та Twitter - це зручний спосіб відстежувати нові матеріали на сайті. З картинками, розширеними описами і без реклами.

Xiaomi Mi Band 4: експерти відмовили від покупки топової версії

В минуле

Xiaomi показала вбивцю Apple Watch в живу

В майбутнє

Також буде цікаво


Перш ніж залишити коментар, будь ласка, ознайомтеся з правилами сайту. Залишаючи коментар, ви підтверджуєте вашу згоду з даними правилами і усвідомлюєте можливу відповідальність за їх порушення.

  • Павел Козак

    Деньги людям девать некуда…хотя после того как джобс ласты склеил дела у компашки идут не очень….

Комментарии для сайта Cackle