Новини

Продавати валюту по-старому вже не вийде: ПриватБанк змінив правила

Як повідомляє державна фінансова установа «ПриватБанк», нещодавно були внесені зміни в правила, що стосуються продажу іноземних валют банку населенням. Працювати по-старому більше вже не вийде.

Якими будуть нові правила?

Як повідомляє прес-служба «ПриватБанку», з’явилася нова послуга, яка дозволяє здійснювати фінансові операції з будь-якими іноземними валютами цілодобово. Нововведення почало діяти вже з першого липня поточного року. Для реалізації своїх валютних запасів фізичні особи-підприємці можуть використовувати мобільну або комп’ютерну версію програми «Приват24 Бізнес». Очікується, що найбільш зручною дана послуга буде для фрілансерів, які працюють на іноземних замовників. Власне, саме вони найчастіше і просили про дану послугу – мати можливість обмінювати свої доходи в доларах або євро на гривні в будь-який час дня і ночі.

Раніше правила були набагато складнішими. Продавати валюту в «ПриватБанку» можна було тільки з десятої ранку і до першої години дня, при цьому фінансові операції залежали від залишків на вашому рахунку відповідно до курсу «ПриватБанку» або ж курсу Національного банку України з урахуванням пенсійного збору.

На даний момент продавати «ПриватБанку» валюту можна практично цілодобово. Виняток – невеликі тимчасові перерви. Додаткова можливість відкрита з трьох годин дня до пів на дванадцяту вечора, а також з двадцяти хвилин на першу ночі і до дев’ятої години ранку. «Тимчасове вікно», яке діяло раніше, також, як і раніше, актуально.

Тим не менш, деякі обмеження все одно існують. Одноразово, за одну операцію, можна продати суму, не більшу, ніж двадцять тисяч доларів США або ж євро, причому тільки за комерційним курсом, встановленим «ПриватБанком» на момент операції обміну валют. Незважаючи на подібні обмеження, нові правила все одно набагато кращі та зручніші, ніж ті, що діяли раніше.


Читай нас в Google News | Telegram | Facebook | Twitter

Back to top button