Новини

Android 10: Google офіційно підтвердив дату релізу

Дата виходу фінальної версії операційної системи Android 10 підтверджена офіційно. Два незалежних агента служби технічної підтримки Google повідомили , що офіційний дебют ОС відбудеться 3 вересня.

Оновлення напевно з’явиться на всіх пристроях Pixel, включаючи Pixel 3 / 3XL, Pixel 3a / 3a XL, а також на більш старих моделях, таких як Pixel 2/2 XL. Крім цього, оригінальні Pixel і Pixel XL, анонсовані ще в 2016 році, також зможуть оновитися до Android 10. Це не може не радувати користувачів перших смартфонів Google, яким було обіцяно два роки оновлень ПО і три роки оновлень системи безпеки Android.

Серед нових нововведень, якими порадує Android 10, – вбудована підтримка складних гаджетів, 5G, функція Smart Reply, а також поліпшені функції безпеки та конфіденційності.

Нагадаємо, що всього пару днів назад пошукова компанія вирішила розпрощатися зі старою системою найменувань Android . Назавжди зникли назви десертів, які були включені в 14 випусків Android. Відтепер операційна система Google буде містити ім’я Android і новий номер.


Читай нас в Google News, Telegram, Facebook та Twitter


Back to top button