Новини

Android 10: Google офіційно підтвердив дату релізу

Обговорення
Android 10 Q

Дата виходу фінальної версії операційної системи Android 10 підтверджена офіційно. Два незалежних агента служби технічної підтримки Google повідомили , що офіційний дебют ОС відбудеться 3 вересня.


Оновлення напевно з’явиться на всіх пристроях Pixel, включаючи Pixel 3 / 3XL, Pixel 3a / 3a XL, а також на більш старих моделях, таких як Pixel 2/2 XL. Крім цього, оригінальні Pixel і Pixel XL, анонсовані ще в 2016 році, також зможуть оновитися до Android 10. Це не може не радувати користувачів перших смартфонів Google, яким було обіцяно два роки оновлень ПО і три роки оновлень системи безпеки Android.

Серед нових нововведень, якими порадує Android 10, – вбудована підтримка складних гаджетів, 5G, функція Smart Reply, а також поліпшені функції безпеки та конфіденційності.

Нагадаємо, що всього пару днів назад пошукова компанія вирішила розпрощатися зі старою системою найменувань Android . Назавжди зникли назви десертів, які були включені в 14 випусків Android. Відтепер операційна система Google буде містити ім’я Android і новий номер.

Наш канал в Telegram та сторінки на Facebook, Instagram та Twitter - це зручний спосіб відстежувати нові матеріали на сайті. З картинками, розширеними описами і без реклами.

Samsung Galaxy M30s: камера 48 Мп та акумулятор на 6000 мА · год

В минуле

Huawei Mate 30 отримав Kirin 990 і подвійну швидку зарядку: фото

В майбутнє

Також буде цікаво