Новини

Колонка JBL суттєво зменшилась в ціні

Приваблива розумна колонка з екраном отримала величезну знижку, яка зробила пристрій куди більш цікавим для придбання, ніж на момент запуску.

Спочатку розумна колонка JBL Link View пропонувалася за ціною близько 300 доларів, а тепер ціна знижена на абсолютно неймовірні 200 доларів. Тепер це найдешевший розумний дисплей на ринку США.

Американська мережа магазинів Best Buy дійсно знизила ціну на JBL Link View з 300 до 100 доларів, при цьому тимчасові рамки акції не вказані. Це дозволяє припустити, що зниження ціни є перманентним, а мережа таким чином просто намагається позбутися складських запасів.

[adsforwp id=”10622″]

JBL Link View

Колонка оснащена восьмидюймовим екраном, фронтальною камерою роздільною здатністю 5 Мп для відеодзвінків, модулем Bluetooth 4.2 для трансляції музики з ваших мобільних пристроїв, модулем Wi-Fi 802.11b / g / n / ac для пошуку інформації в мережі, а також шторкою камери і кнопкою відключення мікрофона.

Виробник обіцяє «легендарне звучання JBL» з глибокими басами, які забезпечують два 10-ватних динаміка. Пристрій захищений від бризок відповідно з пропозиціями щодо IPХ4. Габарити колонки складають 332 x 152 x 100 при масі 1,3 кг.


Читай нас в Google News, Telegram, Facebook та Twitter


Back to top button