Новини

Колонка JBL суттєво зменшилась в ціні

JBL Link View

Приваблива розумна колонка з екраном отримала величезну знижку, яка зробила пристрій куди більш цікавим для придбання, ніж на момент запуску.


Спочатку розумна колонка JBL Link View пропонувалася за ціною близько 300 доларів, а тепер ціна знижена на абсолютно неймовірні 200 доларів. Тепер це найдешевший розумний дисплей на ринку США.

Американська мережа магазинів Best Buy дійсно знизила ціну на JBL Link View з 300 до 100 доларів, при цьому тимчасові рамки акції не вказані. Це дозволяє припустити, що зниження ціни є перманентним, а мережа таким чином просто намагається позбутися складських запасів.

[adsforwp id=”10622″]

JBL Link View

Колонка оснащена восьмидюймовим екраном, фронтальною камерою роздільною здатністю 5 Мп для відеодзвінків, модулем Bluetooth 4.2 для трансляції музики з ваших мобільних пристроїв, модулем Wi-Fi 802.11b / g / n / ac для пошуку інформації в мережі, а також шторкою камери і кнопкою відключення мікрофона.

Виробник обіцяє «легендарне звучання JBL» з глибокими басами, які забезпечують два 10-ватних динаміка. Пристрій захищений від бризок відповідно з пропозиціями щодо IPХ4. Габарити колонки складають 332 x 152 x 100 при масі 1,3 кг.

🔥 КОМЕНТАРІ

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter

Xiaomi захоплює ринок 5G смартфонів у Європі

В минуле

Флагмани лінійки Galaxy S20 доведеться почекати ще довше

В майбутнє

Також буде цікаво


Перш ніж залишити коментар, будь ласка, ознайомтеся з правилами користування сайтом. Залишаючи коментар, ви підтверджуєте вашу згоду з даними правилами і усвідомлюєте можливу відповідальність за їх порушення.


cackle