Новини

Бюджетник Redmi 8 порадував покупців просунутою камерою

Обговорення
Redmi 8A
Redmi 8A

Відразу кілька добре поінформованих інсайдерів повідомляють в Twitter про те, що Redmi готує до виходу не тільки парочку флагманських смартфонів Redmi Note 8 і Redmi Note 8.


На цьому тижні Євразійська економічна комісія зареєструвала парочку нових пристроїв Redmi, які проходять під модельними номерами M1908C3KG і M1908C3IG.

Мережеві інформатори сходяться на думці про те, що мова йде про молодшу модель нової лінійки, яка вийде під назвою Redmi 8, імовірно, в Китаї, а в Європі та інших регіонах світу смартфон буде називатися Redmi 8A.

Чим Redmi 8 гарантовано порадує покупців, так це здвоєною основною камерою, розташованою вертикально в верхній частині задньої панелі і дактилоскопічним датчиком під нею. Для ультрабюджетних смартфонів таке рішення в новинку.

Redmi 8

Презентація Redmi 8, Redmi Note 8 і Redmi Note 8 Pro відбудеться 29 серпня.

Наш канал в Telegram та сторінки на Facebook, Instagram та Twitter - це зручний спосіб відстежувати нові матеріали на сайті. З картинками, розширеними описами і без реклами.

EMUI 10: які смартфони Huawei оновляться вже через 2 тижні

В минуле

Redmi Note 8 продемонстрував вражаючі можливості зближення

В майбутнє

Також буде цікаво


Перш ніж залишити коментар, будь ласка, ознайомтеся з правилами сайту. Залишаючи коментар, ви підтверджуєте вашу згоду з даними правилами і усвідомлюєте можливу відповідальність за їх порушення.