Новини

Зарядні пристрої iPhone неочікувано поступилися аналогу від Xiaomi ZMI

Обговорення
Mi-Credit

Компанія ZMI виробляє для Xiaomi зарядні пристрої різних типів, а також кабелі та зовнішні акумулятори. На цьому тижні ZMI презентувала автомобільний зарядний пристрій потужністю 45 Вт.


Крім підтримки швидкої зарядки пристрій обладнаний двома виходами (USB-C і USB-A), є підтримка швидкої зарядки смартфонів Apple iPhone потужністю 18 Вт, а також швидкої зарядки Huawei SuperCharge.

Якщо говорити про зарядку iPhone 11, то вона займає лише 1 годину 46 хвилин, а швидкість зарядки на 50% вище, ніж у оригінального зарядного пристрою Apple. Говорячи конкретно про роз’єм USB-C, то він підтримує вихідну потужність 27 Вт.

Автомобільний зарядний пристрій Xiaomi ZMI

Автомобільний зарядний пристрій Xiaomi ZMI

Якщо ж говорити про роз’єм USB-A, то він підтримує зарядку потужністю 22,5 Вт. З його допомогою можна зарядити Huawei Mate 20 Pro від 0 до 55% за 30 хвилин і повністю зарядити смартфон за 1 годину і 19 хвилин.

Пристрій має кілька ступенів захисту, таких як захист від перевантаження по струму, захист від короткого замикання, захист від перенапруги і захист від перегріву.

Ціна пристрою становить 9,9 у.о.

Фото з ресурсу igeekphone.com

Наш канал в Telegram та сторінки на Facebook, Instagram та Twitter - це зручний спосіб відстежувати нові матеріали на сайті. З картинками, розширеними описами і без реклами.

Нова електронна книга Tencent отримала 4G, Wi-Fi, Bluetooth і мізерні розміри

В минуле

В Росії вирішили запустити свій YouTube

В майбутнє

Також буде цікаво