Новини

Керівництво Xiaomi спробувало виправдатись за Redmi Note 8 і Note 8 Pro

Після того, як стало відомо, що смартфони Redmi Note 8 і Redmi Note 8 Pro побудовані на однокристальній платформі MediaTek Helio G90T, багато користувачів стали шукати відповіді на запитання – що буде з автономністю моделей, адже SoC цієї тайванської компанії здобули славу досить охочих до ресурсів акумулятора.

Немов прочитавши цей коментар, глава бренду Redmi Лю Вейбінг (Lu Weibing) вирішив розставити всі крапки над «i» в такому делікатному питанні. Як виявилося, в компанії провели спеціальні тести, за результатами яких енергоспоживання 12-нанометрової SoC в реальних режимах роботи виявилося всього на 10% більше, ніж у 7-нанометрової SoC. Під останньою слід розуміти Kirin 810, яка не тільки енергоефективніше Helio G90T, але ще і виграє за частиною продуктивності.

MediaTek

«В останні кілька років Huawei, OPPO, VIVO постійно використовували процесори MTK. За один рік[продажу моделей з цими CPU] перевищували десятки мільйонів. Процесори MTK серії P також використовується в деяких продуктах вищого класу. Наприклад, P60 – в [Oppo] R15 і [Vivo] X21i, P90 – в [Oppo] Reno Z і т. Д. Я чув, що відгуки про чіпах MTK гарні, тому Redmi застосовує їх з упевненістю », – заявив Лю Вейбінг .

Також топ-менеджер повідомив, що для підвищення автономності та поліпшення розсіювання тепла в компанії вирішили застосувати в смартфонах акумуляторну батарею ємністю 4500 мА · год і рідинну систему охолодження. Але якщо без вищенаведеного контексту такі слова можна було б прийняти просто за перерахування особливостей моделей, то з урахуванням контексту ці пояснення виглядають як ще одне виправдання застосування не найбільш енергоефективної платформи.

Також нагадаємо, що Redmi Note 8 продаються неймовірними темпами.


Читай нас в Google News | Telegram | Facebook | Twitter

GSMinfo

Головний редактор видання GSMinfo. Захоплюєтся авіацією та інформаційною безпекою.
Back to top button