Новини

Redmi Note 8 продаються неймовірними темпами

Обговорення
Xiaomi Redmi Note 8
Xiaomi Redmi Note 8

На цьому тижні компанія Redmi почала приймати попередні замовлення на смартфони лінійки Redmi Note 8, які повинні прийти на зміну дуже популярної лінійки Redmi Note 7. Нагадаємо, продажі останньої недавно перевищили позначку 20 мільйонів одиниць.


У Redmi Note 8 і Redmi Note 8 Pro є всі шанси перевершити досягнення попередників, так як за лічені години після початку прийому попередніх замовлень компанія Xiaomi опублікувала в соціальній мережі Weibo повідомлення про подолання позначки в 1 мільйон попередніх замовлень. А за підсумками першої доби бажання придбати Redmi Note 8 і Redmi Note 8 Pro виявили 1,51 мільйона користувачів.

Redmi Note 8

Вчора віце-президент Xiaomi і глава бренду Redmi Лу Вейбінг (Lu Weibing) опублікував фотографію, на якій зображений величезний плакат з британським котом , підтверджуючи наочно переваги 64-мегапіксельної камери. Також було оголошено про те, що Redmi Note 8 і Redmi Note 8 Pro отримають систему рідинного охолодження , яка працює набагато ефективніше традиційної, дозволяючи охолоджувати начинку смартфонів на 4-6 ° С сильніше. Крім того, очікується гучний анонс, пов’язаний з можливим виходом онлайнової гри World of Warcraft на Redmi Note 8 і Redmi Note 8 Pro .

Наш канал в Telegram та сторінки на Facebook, Instagram та Twitter - це зручний спосіб відстежувати нові матеріали на сайті. А Google News доставить наші новини прямо в смартфон

Київстар розширив 4G покриття в 11 областях

В минуле

Керівництво Xiaomi спробувало виправдатись за Redmi Note 8 і Note 8 Pro

В майбутнє

Також буде цікаво