Новини

Xiaomi різко знизила ціни на Mi Notebook Pro з Intel Core i5

Обговорення
Mi Notebook Pro

Тиждень тому компанія Xiaomi оголосила про значне зниження цін в Китаї майже на всі ноутбуки, включаючи моделі RedmiBookТепер подешевшала що не охоплена минулими знижками модель. 


Про це було заявлено на офіційній сторінці Xiaomi в китайській соціальній мережі Weibo. Мова йде про ноутбук Mi Notebook Pro в версії з процесором Intel Core i5, 8 ГБ оперативної пам’яті і твердотілим накопичувачем об’ємом 512 ГБ. Раніше він пропонувався за ціною близько 825 доларів, а тепер його можна купити за 769 доларів. Як можна побачити, різниця становить в 56 доларів. 

Mi Notebook Pro

Ноутбук Mi Notebook Pro 2019 року був представлений в квітні і не дуже сильно змінився в порівнянні з торішньою моделлю. Поки компанія сама не натякала на швидкий апдейт.

Проте, китайські джерела не втрачають надію на вихід повноцінного другого покоління Mi Notebook Pro. Серед найочікуваніших змін це перехід на процесори Intel нового покоління.   

Наш канал в Telegram та сторінки на Facebook, Instagram та Twitter - це зручний спосіб відстежувати нові матеріали на сайті. А Google News доставить наші новини прямо в смартфон

Смартфони Samsung отримали продуктивний режим, що він робить?

В минуле

Redmi 8 вже можна купити, ціна низька навіть як на Xiaomi

В майбутнє

Також буде цікаво