Новини

Камера iPhone 11 зможе накладати ефекти на відео в реальному часі

Прийдешні смартфони Apple, якщо вірити різним чуткам, хоч і не будуть кардинально відрізнятися від поточних моделей, все ж матимуть безліч поліпшень і змін, частина з яких вельми важлива.

Сьогодні ми вже говорили про підтримку стилуса старшою з новинок, також згадували нові зарядні пристрої .

Тепер прийшла черга камер. Навряд чи варто сумніватися в тому, як саме виглядатимуть нові смартфони Apple і як будуть виглядати їх блоки камер. Абсолютно всі витоки і чутки говорять нам про те, що старші моделі отримають практично квадратний блок з трьома камерами.

І хоча це вже можна порахувати непоганим поліпшенням щодо поточного покоління, нові дані вказують на куди більш значущі зміни.

iPhone 11

Для початку зазначимо, що джерело називає Pro-моделями і наступника iPhone XS, і наступника iPhone XS Max. Якщо раніше вважалося, що називатися нові смартфони будуть iPhone 11 і iPhone 11 Pro, то тепер це питання залишається відкритим. Навряд чи Apple назве молодшу модель iPhone 11 Pro, а старшу – iPhone 11 Pro Max.

Як би там не було, важливіше не назви. Ресурс Bloomberg стверджує, що потрійна камера в нових iPhone буде здатна при зйомці відео використовувати відразу всі три датчика, а потім комбінувати отримані знімки в один з підвищеною деталізацією і роздільною здатністю. Щось подібне реалізовано в Nokia 9, але там, як ми знаємо, виробник не довів до ідеалу ПО, так що результат виходить часто не краще, ніж у конкурентів. У разі ж Apple переживати за ПО навряд чи варто, так що у нас є можливість отримати щось дійсно нове серед камерофонів.

iPhone X

Також камера повинна робити більш якісні знімки в умовах недостатньої освітленості. Обіцяють і поліпшену відеозйомку, причому джерело говорить про те, що користувачі отримають можливість накладати ефекти на відео безпосередньо в процесі зйомки!

Що стосується фронтальної камери, джерело говорить про те, що кут огляду датчика Face ID буде збільшений, що поліпшить роботу функції. Також йдеться про істотно поліпшений захист від води, хоча не дуже зрозуміло, навіщо це потрібно звичайному користувачеві.

Нові iPhone отримають SoC Apple A13, яка, в свою чергу, отримає якийсь матричний співпроцесор AMX, на який будуть покладені «складні математичні завдання». Правда, незрозуміло, що під цим мається на увазі. Імовірно, мова про доповнену реальність.

Додатково джерело повідомляє подробиці і про інші майбутні новинки Apple. Наприклад, планшети iPad Pro нового покоління отримають камери, як у iPhone 11. Про нові Apple Watch, AirPods і MacBook Pro нічого нового джерело не розповіло, повторивши лише ранні витоку і чутки.

На тлі всього цього недавні прогнози аналітиків , які вважають, що продажі нових iPhone все одно будуть набагато гірше попередників, виглядають вже дещо сумнівними.

Джерело: Bloomberg


Читай нас в Google News | Telegram | Facebook | Twitter


GSMinfo

Головний редактор видання GSMinfo. Захоплюєтся авіацією та інформаційною безпекою.
Back to top button